Lexis Edu
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαμάνος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/09/1617:15ΝΕΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο10/09/1617:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο10/09/1617:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/09/1617:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή11/09/1617:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή11/09/1617:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή11/09/1617:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή11/09/1617:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/09/1613:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-4
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/09/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο17/09/1617:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-4
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/09/1615:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή18/09/1617:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-5
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή18/09/1617:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή18/09/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.1-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή18/09/1617:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο24/09/1617:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο24/09/1617:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/09/1617:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή25/09/1617:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.5-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή25/09/1617:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή25/09/1617:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή25/09/1617:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή25/09/1617:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.4-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/10/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-4
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΡΥΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-5
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο01/10/1616:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή02/10/1616:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή02/10/1616:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή02/10/1616:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή02/10/1616:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο08/10/1616:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-4
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο08/10/1616:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/10/1613:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-5
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/10/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-5
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/10/1619:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.5-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο15/10/1615:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο15/10/1615:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.1-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο15/10/1615:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΡΥΑΣ Κυριακή23/10/1615:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή23/10/1615:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή23/10/1615:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή23/10/1615:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/10/1617:15ΝΕΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο29/10/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/10/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο29/10/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/10/1613:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/10/1617:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο05/11/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΡΥΑΣ Σάββατο05/11/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.6-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή06/11/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο12/11/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/11/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.1-7
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή13/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή13/11/1615:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΡΑΠΤΗ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/11/1619:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/11/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/11/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο19/11/1615:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΣ Β.1-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.5-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.6-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή20/11/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/11/1617:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο26/11/1615:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο26/11/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-4
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/11/1613:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΑΚΡΗΣ Κ.0-4
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή27/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή27/11/1615:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή27/11/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1619:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.3-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή04/12/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα05/12/1617:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο10/12/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.7-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο10/12/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο10/12/1615:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.5-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/12/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.6-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΝΗΣΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.0-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΖΙΩΓΑ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-3
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/12/1613:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/12/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή18/12/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΖΙΩΓΑ Α.0-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΖΩΟΔΟΧΟΥ Δευτέρα19/12/1615:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο21/01/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο21/01/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο21/01/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/01/1717:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/01/1711:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΝΗΣΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΗΛΙΑ Ε.2-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή22/01/1715:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο28/01/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο28/01/1715:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-5
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο28/01/1715:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.5-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/1713:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-7
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΗΣΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/1717:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο04/02/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΡΥΑΣ Σάββατο04/02/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο04/02/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/02/1719:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή05/02/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή05/02/1715:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.1-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή05/02/1715:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Τετάρτη15/02/1715:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε.2-5


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο11/02/1715:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΖΙΩΓΑ Α.2-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο11/02/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/02/1719:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-7
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΝΗΣΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΖΟΒΑΣ Λ.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-1
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/02/1719:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο18/02/1715:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/02/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.4-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο18/02/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/02/1717:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή19/02/1715:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή19/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή19/02/1715:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.4-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/02/1719:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-4


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο25/02/1715:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΡΥΑΣ Σάββατο25/02/1715:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο25/02/1715:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο25/02/1715:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο25/02/1715:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή26/02/1715:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΝΗΣΟΥ Κυριακή26/02/1715:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή26/02/1715:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο04/03/1716:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο04/03/1716:00
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο04/03/1716:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/03/1719:30
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή05/03/1716:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή05/03/1716:00
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή05/03/1716:00
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/03/1717:15


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο11/03/1716:30
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΡΥΑΣ Σάββατο11/03/1716:30
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο11/03/1716:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή12/03/1716:30
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή12/03/1716:30
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή12/03/1716:30
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή12/03/1716:30
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/03/1719:30


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ