Μπαράτσας
Γκλινάβος
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 95 από 101 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ, Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ, Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ, Α.Π.Ο.Ε.Λ., Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ, Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ, Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ, Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ, ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Δεύτερη έδρα: Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ., Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ, Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ, Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ, Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΒΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠέμπτη28/02/1918:002-2
2.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣάββατο02/03/1910:306-1
3.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΒΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣάββατο02/03/1912:300-1
4.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/1915:302-0
5.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣάββατο02/03/1917:301-0
6.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣάββατο02/03/1919:300-3
7.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚυριακή03/03/1910:006-1
8.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚυριακή03/03/1912:000-4
9.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή03/03/1919:304-1
10.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο09/03/1911:003-0
11.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣάββατο16/03/1910:307-0
12.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣάββατο16/03/1913:002-1
13.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣάββατο16/03/1916:002-6
14.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΑ.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣάββατο16/03/1918:153-0
15.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣάββατο23/03/1917:15
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣάββατο23/03/1919:30
17.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΒΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009Κυριακή24/03/1910:00
18.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή24/03/1913:00
19.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή24/03/1915:00
20.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚυριακή24/03/1917:15
21.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΑ.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο30/03/1915:00
22.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΑ.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣάββατο30/03/1917:15
23.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣάββατο30/03/1919:30
24.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚυριακή31/03/1912:00
25.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚυριακή31/03/1917:30
26.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΤετάρτη03/04/1917:00
27.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη03/04/1919:30