Γκλινάβος
Μπαράτσας
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Lexis Edu
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 93 από 99 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ, Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ, Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ, Α.Π.Ο.Ε.Λ., Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ, Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ, Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ, Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ, ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Δεύτερη έδρα: Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ., Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ, Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ, Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ, Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΤετάρτη22/11/1719:300-2
2.Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος ΓεράσηςΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣάββατο25/11/1710:305-0
3.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο25/11/1713:002-1
4.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣάββατο25/11/1715:001-3
5.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣάββατο25/11/1717:150-1
6.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο25/11/1719:302-0
7.Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚυριακή26/11/1710:000-1
8.Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚυριακή26/11/1711:305-0
9.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΣ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚυριακή26/11/1713:000-2
10.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή26/11/1715:000-0
11.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚυριακή26/11/1717:151-0
12.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή26/11/1719:303-3
13.Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2017-2018ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Τετάρτη29/11/1719:003-0
14.Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος ΓεράσηςΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο09/12/1713:004-0
15.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣάββατο09/12/1715:002-1
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣάββατο09/12/1717:302-1
17.Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚυριακή10/12/1710:007-3
18.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή10/12/1712:001-3
19.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή10/12/1715:004-4
20.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή10/12/1717:156-4
21.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠ.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΚυριακή10/12/1719:301-1
22.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο16/12/1715:00
23.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣάββατο16/12/1717:15
24.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣάββατο16/12/1719:30
25.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΣ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚυριακή17/12/1711:00
26.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΚυριακή17/12/1713:00
27.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚυριακή17/12/1715:00
28.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚυριακή17/12/1717:15
29.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚυριακή17/12/1719:30