Δωδώνη
Hall of brands
Μπαράτσας
Lexis Edu
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 97 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ, Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ, Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ, Α.Π.Ο.Ε.Λ., Α.Σ.ΓΙΑΝΝΕΝΑ-ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ, Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ, Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ, Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ, ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Δεύτερη έδρα: Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ., Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ, Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ, Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ, Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΑΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο02/11/1909:001-2
2.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣάββατο02/11/1910:303-1
3.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣάββατο02/11/1913:000-1
4.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣάββατο02/11/1917:151-2
5.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή03/11/1910:300-2
6.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή03/11/1913:000-3 α.α.
7.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚυριακή03/11/1915:004-0
8.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚυριακή03/11/1917:155-1
9.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή03/11/1919:302-6
10.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΤετάρτη06/11/1917:005-0
11.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑ.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009Σάββατο09/11/1913:154-2
12.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο09/11/1917:154-1
13.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο09/11/1919:302-0
14.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή10/11/1911:150-0
15.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:003-4
16.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚυριακή10/11/1917:151-3
17.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚυριακή10/11/1919:302-0
18.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΒΑ.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣάββατο16/11/1909:452-1
19.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΑΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣάββατο16/11/1913:003-3
20.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣάββατο16/11/1915:002-2
21.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣάββατο16/11/1917:154-1
22.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο16/11/1919:300-2
23.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑ.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚυριακή17/11/1911:000-0
24.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚυριακή17/11/1913:001-1
25.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚυριακή17/11/1917:153-1
26.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚυριακή17/11/1919:300-3
27.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΤετάρτη20/11/1915:150-0
28.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑ.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο23/11/1910:30
29.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣάββατο23/11/1913:00
30.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
31.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣάββατο23/11/1917:15
32.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑ.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚυριακή24/11/1909:30
33.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΒΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚυριακή24/11/1911:00
34.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΑΑ.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή24/11/1913:00
35.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή24/11/1917:15
36.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣάββατο30/11/1917:15
37.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚυριακή01/12/1915:00
38.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚυριακή01/12/1917:15
39.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο07/12/1919:30
40.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚυριακή08/12/1915:00
41.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή08/12/1917:15
42.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή08/12/1919:30