Μπαράτσας
Δωδώνη
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Γκλινάβος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής Ενώσεως, 11/1/2018 04:50
 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΗΠ., στη συνεδρίασή της της 10/1/2018, έλαβε τις παρακάτω αποφάσεις:   Η Επιτροπή επιβάλλει στον ποδοσφαιριστή του σωματείου ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ κ. Διαμάντη ¶γγελο με Α.Δ. ΕΠΟ 1240066, ποινή απαγόρευσης ποδοσφαιρικής δραστηριότητας για τριάντα (30) ημερολογιακές ημέρες, για τα αναγραφόμεν... περισσότερα...
ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, 08/1/2018 00:55
    Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ διοργανώνει Σχολή Διαιτησίας Ποδοσφαίρου.  Καλούνται οι νέοι και νέες που επιθυμούν να παρακολουθήσουν τα μαθήματα, να υποβάλλουν αίτηση με τα παρακάτω απαραίτητα δικαιολογητικά μέχρι την Παρασκευή 2/2/2018 στα γραφεία της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ (Χαρ.Τρικούπη 10) καθημερινα 10.00 - 13.00 μ.μ. (τ... περισσότερα...
Προπονήσεις Μικτών Ομάδων Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ, 04/1/2018 03:15
 Η Επιτροπή Μικτων Ομάδων της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ ανακοινώνει την ημέρα και τις ώρες των επόμενων προπονήσεων των Μικτών Ομάδων και των τριών ηλικιακών κατηγοριών:   Α) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ       ΤΡΙΤΗ 9/1/2018 ΩΡΑ 19.00   Β) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ       ΤΡΙΤΗ 9/1/2018 ΩΡΑ 17.00   Γ) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ       ΤΡΙΤΗ 9/1/2018 ΩΡΑ 15.15     Διευκρινιζεται ότι οι προπονή... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
2.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
3.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/01/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-1
4.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚυριακή21/01/1800:00
5.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή21/01/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
6.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-2
7.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή21/01/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-0
8.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή21/01/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-5
10.Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο20/01/1817:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-0
11.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1817:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
12.Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚυριακή21/01/1800:00
13.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή21/01/1800:00
14.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/01/1811:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-1
15.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-1
16.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1
18.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-0
19.Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-2
20.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή21/01/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-5
21.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-1
22.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/01/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2
23.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/1817:15ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-1
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-1
25.Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
26.Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-4
27.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο20/01/1815:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-2
28.Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/1810:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-1
29.Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/01/1811:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-4
30.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή21/01/1815:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-1
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο20/01/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
32.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
33.ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1819:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
34.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/1812:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
35.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή21/01/1815:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-2
36.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή21/01/1817:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.3-0
37.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/1819:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-4
Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/01/1810:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-2
39.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1811:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-1
40.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/01/1812:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-1
41.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή21/01/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-9
42.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή21/01/1810:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-1
43.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/01/1812:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος Γεράσης
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Παρασκευή19/01/1815:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-0
45.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/01/1809:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.4-0
Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/01/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΔΡΟΣΟΥ Β.6-0
47.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1813:00ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΡΟΣΟΥ Β.9-1
48.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή21/01/1810:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-0
49.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/01/1810:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-2
50.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή21/01/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-1
51.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή21/01/1812:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-2
Πρωταθλημα Τζουνιορς "Στέφανος Γεράσης"
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/01/1810:30
53.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/01/1811:00
54.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή21/01/1811:00
55.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή21/01/1813:00
56.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή21/01/1813:00
Πρωταθλημα Τζουνιορς Β "Στέφανος Γεράσης"
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/01/1810:30
58.ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή21/01/1810:00
59.ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή21/01/1811:30
60.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή21/01/1812:30
61.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή21/01/1812:30
62.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/01/1813:00
Πρωταθλημα Τζουνιορς Γ "Στέφανος Γεράσης"
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/01/1810:30
64.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/01/1811:30
65.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/01/1811:30
66.ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο20/01/1813:00
67.ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή21/01/1809:45
68.ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή21/01/1811:00
Πρωταθλημα Προπαιδων Α "Στεφανος Γεράσης"
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/01/1810:30ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.8-0
70.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο20/01/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-8
71.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/01/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.8-3
72.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/01/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
73.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/01/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-2
Πρωταθλημα Προπαιδων Β "Στέφανος Γεράσης"
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
74.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/01/1811:00ΧΑΛΚΗΣ Μ.10-1
75.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/01/1812:00ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-1
76.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/01/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-3
77.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/01/1810:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-9
78.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/01/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-4
79.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥSAINT GEORGE PARKΚυριακή21/01/1812:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-4
80.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή21/01/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-2

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο27/01/1815:00
2.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο27/01/1815:00
3.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/1815:00
4.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/1817:15
5.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή28/01/1815:00
6.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00
7.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή28/01/1815:00
8.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/01/1815:00
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο27/01/1815:00
10.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚυριακή28/01/1800:00
11.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή28/01/1815:00
12.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή28/01/1815:00
13.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή28/01/1815:00
14.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή28/01/1815:00
15.Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.EPIRUS SPORTΚυριακή28/01/1817:00
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Τετάρτη24/01/1815:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.Αναβλήθηκε
17.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/01/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
18.Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο27/01/1815:00
19.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο27/01/1815:00
20.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή28/01/1815:00
21.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή28/01/1815:00
22.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή28/01/1815:00
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/01/1815:00
24.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00
25.Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή28/01/1815:00
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο27/01/1815:00
27.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο27/01/1815:00
28.ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή28/01/1811:30
29.ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/01/1811:30
30.Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή28/01/1811:30
31.Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή28/01/1811:30
32.Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή28/01/1815:00
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο27/01/1815:00
34.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/1819:30
35.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/01/1811:30
36.Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/01/1815:00
37.Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή28/01/1815:00
38.ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00
39.Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή28/01/1815:00
Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος Γεράσης
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/01/1815:45ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.
Πρωταθλημα Προπαιδων Α "Στεφανος Γεράσης"
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τετάρτη24/01/1816:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.