Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 18/3/2024 16:00
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 18/3/2024 15:55
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2008-09 να π... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2008-09 να π... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 18/3/2024 15:52
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2010-11 να ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2010-11 να ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (18η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 16/03/24 | 13:45 | ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 2-5 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 16/03/24 | 10:30 | ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ. | 1-4 |
3. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 16/03/24 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΖΙΜΑ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | 4-1 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 16/03/24 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΙΧΑΣ Σ. | 1-0 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 16/03/24 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-1 |
6η αγωνιστική | |||||||
6. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-1 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (5η φάση) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:00 | ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. 4oς: ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν. | |
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
3. | Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ | ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
4. | Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
5. | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
6. | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
7. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | ||
8. | Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | ||
9. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | ||
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (23η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
11. | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
12. | Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
13. | Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ | ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | ||
14. | ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | ||
15. | Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ | ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | ||
16. | ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ | ΑΜΦΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | ||
17. | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | ||
18. | ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | ||
19. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 17:15 | ||
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
21. | Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | ||
22. | Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 19:00 | ||
23. | ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | ||
24. | ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | ||
25. | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | ||
26. | ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 19:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.