Δωδώνη
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Ανακοίνωση Ε.Ε. Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ για την έναρξη των Πρωταθλημάτων Υποδομών, 19/10/2018 04:01
Εν όψει της έναρξης των Πρωταθλημάτων Υποδομών της Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ το προσεχές Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου 2018, ο Πρόεδρος της Ε.Ε., ο Πρόεδρος της Τεχνικής Επιτροπής και τα μέλη της Ε.Ε. της Ε.Π.Σ.ΗΠ. εύχονται σε όλους τους νεαρούς ποδοσφαιριστές και ποδοσφαιρίστριες, καλή αγωνιστική και καλή σχολική χρονιά.   Είμασ... περισσότερα...
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ WU17 EURO 2019, 18/10/2018 02:02
 Ολοκληρώνονται σήμερα, Πέμπτη 18/10, οι αγώνες της Προκριματικής Φάσης του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κορασίδων στα Γιάννενα.    Η εθνική μας ομάδα, έχοντας εξασφαλίσει την πρόκρισή της στην επόμενη φάση μετά τις νίκες της επί της Β. Ιρλανδίας με 3-1 και επί του Καζακστάν με 7-1, αντιμετωπίζει σήμερα τη δεύτερη του ομίλου Ελβε... περισσότερα...
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ UEFA WU17 EURO 2019, 15/10/2018 01:16
 Συνεχίζεται σήμερα, Δευτέρα 15/10, η Προκριματική Φάση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κορασίδων στα Γιάννενα!    Η εθνική μας ομάδα, μετά τη νίκη της στην πρεμιέρα με 3-1 επί της Β. Ιρλανδίας, αντιμετωπίζει σήμερα το Καζακστάν με στόχο τη νίκη που θα σφραγίσει την πρόκρισή της στην επόμενη φάση.    Το πρόγραμμα για σήμερα περιλαμβάνει τ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/10/1816:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-3
2.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.5-1
3.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο20/10/1816:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-4
4.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
5.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
6.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-2
7.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1
8.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή21/10/1816:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο20/10/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-4
10.Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
11.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
12.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-3
13.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.1-1
14.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-2
15.Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-0
16.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.0-4
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο20/10/1816:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-4
18.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/10/1812:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-0
19.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή21/10/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
20.Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.5-1
21.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-0
22.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-3
23.Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-2
24.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή21/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-2
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-1
26.Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο20/10/1816:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.1-1
27.Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή21/10/1812:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.1-5
28.Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-2
29.Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-0
30.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/10/1816:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.5-0
32.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο20/10/1819:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Χ.0-5
33.ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/10/1814:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-6
34.Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΜΗΛΕΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.6-4
35.ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή21/10/1819:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο20/10/1810:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.0-5
37.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/10/1812:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-3
38.ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή21/10/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-5
39.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/10/1810:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.4-1
40.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/10/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-7
41.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/10/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-2
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Α
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/10/1810:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε.2-4
43.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο20/10/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-3
44.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή21/10/1810:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-1
45.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή21/10/1811:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.5-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Β
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο20/10/1810:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-2
47.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/10/1810:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-2
48.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο20/10/1811:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
49.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/10/1813:00ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Α
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/10/1810:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.6-2
51.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο20/10/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
52.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο20/10/1813:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-3
53.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή21/10/1810:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Β
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/10/1811:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-2
55.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή21/10/1812:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.1-4
56.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή21/10/1812:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-4
57.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/10/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.6-2
58.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/10/1812:30ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-2
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Γ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
59.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-2
60.ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο20/10/1812:00ΓΚΕΛΗΣ Θ.4-2
61.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSAINT GEORGE PARKΚυριακή21/10/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.8-0
62.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/10/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-6
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Α
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο20/10/1810:00
64.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/10/1810:00
65.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή21/10/1810:00
66.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝLOCO CLUBΚυριακή21/10/1810:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Β
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
67.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο20/10/1811:45
68.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣάββατο20/10/1812:00
69.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο20/10/1812:00
70.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή21/10/1812:30
71.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή21/10/1812:30
72.ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή21/10/1812:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Γ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/10/1812:00
74.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/10/1812:30
75.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΣάββατο20/10/1813:00
76.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή21/10/1810:00
77.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/10/1810:00
78.ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή21/10/1812:30

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2018-2019
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΝΗΣΟΥ Τετάρτη24/10/1815:30
2.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη24/10/1815:30
3.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη24/10/1815:30
4.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη24/10/1815:30
5.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη24/10/1815:30
6.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη24/10/1815:30
7.ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Τετάρτη24/10/1815:30
8.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/10/1817:00
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο27/10/1815:00
10.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο27/10/1815:00
11.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/10/1818:00
12.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/10/1815:00
13.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή28/10/1815:00
14.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή28/10/1815:00
15.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή28/10/1815:00
16.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή28/10/1815:00
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο27/10/1815:00
18.ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1815:00
19.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο27/10/1815:00
20.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή28/10/1815:00
21.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/10/1815:00
22.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή28/10/1815:00
23.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή28/10/1815:00
24.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή28/10/1815:00
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο27/10/1815:00
26.ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο27/10/1815:00
27.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο27/10/1815:00
28.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/10/1816:00
29.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/10/1815:00
30.Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή28/10/1815:00
31.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή28/10/1815:00
32.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή28/10/1819:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.