Γκλινάβος
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαμάνος
Hall of brands
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17

<< MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17
Τελικος αγωνας καταταξης ανοδου στην Α ερασιτεχνική >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/09/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο10/09/1617:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο10/09/1617:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/09/1619:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΡΑΠΤΗ Α.1-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/09/1616:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή11/09/1617:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/09/1617:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.4-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/09/1619:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΣ Β.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο17/09/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο17/09/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο17/09/1617:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/09/1611:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΖΙΩΓΑ Α.0-4
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή18/09/1617:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή18/09/1617:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/09/1617:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-4
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/09/1619:40ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο24/09/1617:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/09/1613:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/09/1617:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή25/09/1617:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή25/09/1617:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΤΑΣΗΣ Γ.2-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/09/1617:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/09/1617:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΣ Β.3-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/09/1619:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο01/10/1616:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο01/10/1616:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο01/10/1616:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.6-4
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/10/1613:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή02/10/1616:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/10/1617:15ΘΑΝΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/10/1619:30ΝΕΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/10/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-4
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο08/10/1616:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/10/1617:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή09/10/1616:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή09/10/1616:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή09/10/1616:00ΝΕΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο15/10/1615:30ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο15/10/1615:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΙΩΓΑ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο15/10/1615:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/10/1617:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/10/1619:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/10/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή23/10/1615:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.6-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/10/1619:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/10/1600:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο29/10/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο29/10/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο29/10/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/10/1619:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΖΙΩΓΑ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή30/10/1615:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.5-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο05/11/1615:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/11/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/11/1613:00ΖΙΩΓΑ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή06/11/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή06/11/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.0-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή06/11/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/11/1617:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΩΓΑ Α.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/11/1619:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Παρασκευή11/11/1600:000-3 α.α.
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο12/11/1615:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/11/1617:15ΝΕΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/11/1613:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/11/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή13/11/1615:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή13/11/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη23/11/1615:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/11/1619:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/11/1613:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή20/11/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή20/11/1615:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΖΙΩΓΑ Α.1-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή20/11/1615:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/11/1619:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.5-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/11/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.3-3
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/11/1619:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/11/1600:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/11/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή27/11/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή27/11/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.3-4
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή27/11/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή27/11/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1617:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-3
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚυριακή04/12/1600:000-3 α.α.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή04/12/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή04/12/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή04/12/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1619:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη07/12/1615:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο10/12/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/1619:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/12/1600:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή11/12/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή11/12/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/12/1617:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/12/1619:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY0-3 α.α.
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο17/12/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/12/1619:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή18/12/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/12/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή18/12/1615:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή18/12/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/01/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚυριακή22/01/1700:003-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/01/1700:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.0-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/01/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-4
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή22/01/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-6
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή22/01/1715:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή22/01/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣάββατο28/01/1700:000-3 α.α.
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣάββατο28/01/1700:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/01/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/01/1717:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή29/01/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή29/01/1715:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή29/01/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή29/01/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣάββατο04/02/1700:003-0 α.α.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/02/1700:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/02/1717:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.3-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή05/02/1715:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή05/02/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/1717:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/1719:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣάββατο11/02/1700:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/02/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/02/1717:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.3-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή12/02/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή12/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή12/02/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή12/02/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Τετάρτη22/03/1718:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣάββατο18/02/1700:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣάββατο18/02/1700:000-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο18/02/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή19/02/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή19/02/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/02/1715:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.4-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/02/1717:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη22/02/1716:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/02/1700:003-0 α.α.
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣάββατο25/02/1700:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/02/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-5
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/02/1719:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή26/02/1715:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/02/1717:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/02/1719:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη01/03/1716:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.2-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο04/03/1700:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο04/03/1700:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο04/03/1716:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.4-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/03/1716:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.2-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή05/03/1716:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή05/03/1716:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/03/1716:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή05/03/1716:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/03/1700:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣάββατο11/03/1700:003-0 α.α.
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο11/03/1716:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/03/1717:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή12/03/1716:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή12/03/1716:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-3
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή12/03/1716:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/03/1717:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-4


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣάββατο18/03/1700:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο18/03/1700:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο18/03/1716:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο18/03/1716:45ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/03/1716:45ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/03/1716:45ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή19/03/1716:45ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή19/03/1716:45ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη22/03/1700:003-0 α.α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΤετάρτη22/03/1700:003-0 α.α.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Τετάρτη22/03/1716:45ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-3
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/03/1717:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/03/1719:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη23/03/1719:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη29/03/1717:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη29/03/1717:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/03/1700:003-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο25/03/1700:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο25/03/1717:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο25/03/1717:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή26/03/1717:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή26/03/1717:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή26/03/1717:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/03/1717:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο01/04/1700:000-3 α.α.
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣάββατο01/04/1700:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/04/1713:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/04/1717:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή02/04/1717:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή02/04/1717:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή02/04/1717:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/04/1719:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΤετάρτη05/04/1700:003-0 α.α.
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη05/04/1700:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη05/04/1717:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Τετάρτη05/04/1717:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Τετάρτη05/04/1717:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη05/04/1719:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη06/04/1719:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη19/04/1718:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.3-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο22/04/1700:000-3 α.α.
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο22/04/1700:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο22/04/1717:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή23/04/1717:30ΧΑΡΙΣΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.5-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή23/04/1717:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΕΟΣ Κ.2-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή23/04/1717:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-4
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή23/04/1717:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη26/04/1717:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣάββατο29/04/1700:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/04/1700:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο29/04/1717:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/04/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή30/04/1717:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή30/04/1717:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/04/1717:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/04/1719:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣάββατο06/05/1700:000-3 α.α.
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο06/05/1700:000-3 α.α.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο06/05/1717:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο06/05/1717:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο06/05/1717:00ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή07/05/1717:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.2-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/05/1717:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-4
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή07/05/1717:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-3