Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Lexis Edu
Παπαμάνος
Hall of brands
Γκλινάβος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο06/09/1417:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο06/09/1417:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο06/09/1417:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.2-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/09/1410:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή07/09/1417:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/09/1417:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-1
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή07/09/1417:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.0-5
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή07/09/1417:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-4
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα08/09/1417:15ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΡΑΠΤΗ Α.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο13/09/1417:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.1-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο13/09/1417:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο13/09/1417:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.7-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή14/09/1411:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/09/1411:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.1-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή14/09/1416:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.5-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/09/1416:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΛΑΚΚΑΣ Β.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή14/09/1416:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-5
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή14/09/1417:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΕΟΣ Κ.3-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/09/1415:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-5
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο20/09/1416:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο20/09/1416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΑΠΠΑΣ Ν.1-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο20/09/1416:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο20/09/1416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΨΑΡΡΑΣ Π.3-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/09/1416:00ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Α.7-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/09/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή21/09/1416:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΟΥΚΟΣ Κ.5-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/09/1419:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/09/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΑΚΚΑΣ Β.1-3
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο27/09/1416:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο27/09/1417:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-4
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/09/1419:00ΖΙΩΓΑ Α., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.5-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή28/09/1416:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή28/09/1416:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΨΑΡΡΑΣ Π.1-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή28/09/1416:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΖΙΩΓΑ Α.1-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή28/09/1416:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-4
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΒΑΡΥΑΔΩΝ Κυριακή28/09/1416:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη15/10/1416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΛΑΠΠΑΣ Ν.0-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Τετάρτη15/10/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Τετάρτη15/10/1416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη15/10/1416:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-3
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Τετάρτη15/10/1416:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη15/10/1416:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Τετάρτη15/10/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Δ.4-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/10/1418:15ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/10/1420:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΩΓΟΥ Α.3-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη08/10/1415:00ΡΑΠΤΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη08/10/1415:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΑΚΚΑΣ Β.2-0
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΜΠΕΛΙΑΣΤετάρτη08/10/1416:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Τετάρτη08/10/1416:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΩΓΟΥ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-1
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΒΑΡΥΑΔΩΝ Τετάρτη08/10/1416:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.6-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-5
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη08/10/1416:45ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη08/10/1419:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.0-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη22/10/1416:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΝΕΟΣ Κ.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο11/10/1416:00ΖΙΩΓΑ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΥΡΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.0-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή12/10/1411:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/10/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή12/10/1416:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή12/10/1416:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΑΚΚΑΣ Β.1-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/10/1417:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-2
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/10/1419:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο18/10/1416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.1-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο18/10/1416:00ΖΙΩΓΑ Α., ΚΥΡΟΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο18/10/1416:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-1
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή19/10/1416:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.5-1
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Κυριακή19/10/1416:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1417:15ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ Σάββατο25/10/1416:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.8-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/10/1417:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή26/10/1412:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ.1-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1415:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή26/10/1415:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΑΠΠΑΣ Ν.0-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή26/10/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.6-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή26/10/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.2-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Σάββατο01/11/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΙΩΓΑ Α.1-5
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/11/1415:00ΝΕΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-6
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΑΚΚΑΣ Β.2-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.0-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/11/1419:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-7
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή02/11/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.3-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή02/11/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κυριακή02/11/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/11/1419:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο08/11/1415:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή09/11/1414:45ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.8-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή09/11/1414:45ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΩΓΟΥ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή09/11/1414:45ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή09/11/1414:45ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΖΙΩΓΑ Α.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή09/11/1414:45ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.8-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή09/11/1414:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή09/11/1414:45ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ.5-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο15/11/1415:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.5-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο15/11/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο15/11/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΝΕΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-3
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο15/11/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/11/1419:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-0
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Κυριακή16/11/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-4
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/11/1415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.1-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή16/11/1415:00ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.0-3
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/11/1417:15ΖΙΩΓΑ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.0-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο22/11/1415:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Α.2-0
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΒΑΡΥΑΔΩΝ Σάββατο22/11/1415:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή23/11/1415:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-3
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή23/11/1415:00ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΚΥΡΟΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ.7-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/11/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή23/11/1415:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο29/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο29/11/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.0-5
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/11/1419:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/11/1414:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή30/11/1414:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.3-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή30/11/1414:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή30/11/1414:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.0-9
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/11/1417:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.1-4
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη10/12/1417:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΚΚΑΣ Β.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/12/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο06/12/1415:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΗΛΙΑ Ε., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.9-0
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο06/12/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/12/1417:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΒΑΡΥΑΔΩΝ Κυριακή07/12/1415:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-4
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή07/12/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα08/12/1419:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο13/12/1415:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.0-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο13/12/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο13/12/1415:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο13/12/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΖΙΩΓΑ Α.2-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/12/1417:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.0-6
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή14/12/1414:30ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή14/12/1414:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή14/12/1414:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/12/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο20/12/1415:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.8-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/12/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-1
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Σάββατο20/12/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.1-4
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο20/12/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή21/12/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ.2-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/12/1417:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/01/1517:30ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.8-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο03/01/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-6
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο03/01/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.5-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο03/01/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α.1-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο03/01/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/01/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/01/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.1-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή04/01/1514:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή04/01/1514:30ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.5-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/01/1517:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.Διακόπηκε


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο10/01/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο10/01/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Σάββατο10/01/1515:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κυριακή11/01/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (ΞΕΡΟ)Κυριακή11/01/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.8-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/01/1517:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΥΡΟΣ Χ.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Τετάρτη14/01/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/01/1515:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο17/01/1515:00ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ.2-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή18/01/1511:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή18/01/1515:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή18/01/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΛΑΠΠΑΣ Ν.2-1
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή18/01/1515:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-4
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΑΡΥΑΔΩΝ Κυριακή18/01/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-5


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο31/01/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο31/01/1515:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.6-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Σάββατο31/01/1515:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΡΑ Χ.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη11/02/1515:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Τετάρτη18/02/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.1-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη18/02/1518:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/02/1519:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.9-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/02/1517:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.1-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.2-1
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο07/02/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο07/02/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.5-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/02/1517:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ.6-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/02/1519:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Κυριακή08/02/1512:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή08/02/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/02/1517:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη25/02/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.6-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο14/02/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο14/02/1515:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο14/02/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή15/02/1511:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/02/1513:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή15/02/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΛΑΚΚΑΣ Β.0-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή15/02/1515:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.3-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-4
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/02/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο28/02/1515:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΩΓΑ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.1-2
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Σάββατο28/02/1515:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο28/02/1515:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.3-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο28/02/1515:30ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/03/1512:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.4-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή01/03/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή01/03/1515:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΡΑΠΤΗ Α.1-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/03/1519:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη11/03/1516:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-3


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/03/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Σάββατο07/03/1516:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο07/03/1516:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΥΡΟΣ Χ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο07/03/1516:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.3-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή08/03/1512:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/03/1513:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή08/03/1516:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή08/03/1516:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή08/03/1516:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο14/03/1516:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-4
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Σάββατο14/03/1516:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.0-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο14/03/1516:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΑΣΗΣ Γ.1-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο14/03/1516:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/03/1519:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.2-5
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή15/03/1516:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.0-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/03/1517:15ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/03/1519:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη01/04/1517:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/03/1516:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο21/03/1516:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Σάββατο21/03/1516:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο21/03/1516:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο21/03/1516:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή22/03/1512:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.0-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή22/03/1516:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή22/03/1516:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/03/1517:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-3


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο28/03/1516:30ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο28/03/1516:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/03/1517:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/03/1519:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Κυριακή29/03/1516:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΩΓΑ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή29/03/1516:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.4-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/03/1519:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-3
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη15/04/1517:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο04/04/1516:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ.5-0
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο04/04/1516:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α.1-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/04/1517:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή05/04/1512:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή05/04/1516:30ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/04/1519:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.3-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Τετάρτη15/04/1517:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.4-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο18/04/1517:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο18/04/1517:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο18/04/1517:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ.1-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Σάββατο18/04/1517:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/04/1519:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-3
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/04/1512:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-4
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/04/1514:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.5-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ (ΞΗΡΟ)Κυριακή19/04/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΡΑΠΤΗ Α.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή19/04/1517:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο25/04/1517:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.3-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο25/04/1517:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.4-2
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο25/04/1517:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/04/1517:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο25/04/1517:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/04/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-1
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΒΑΡΥΑΔΩΝ Κυριακή26/04/1517:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ.3-5
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή26/04/1517:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή26/04/1517:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.1-0


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο02/05/1516:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.5-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/05/1517:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο02/05/1517:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Σάββατο02/05/1517:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο02/05/1517:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο02/05/1517:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.2-2
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/05/1519:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-4
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κυριακή03/05/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.2-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή03/05/1517:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΩΓΑ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-5


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο09/05/1517:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/05/1517:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-5
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο09/05/1517:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-0
Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Σάββατο09/05/1517:00ΖΙΩΓΑ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.2-5
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο09/05/1517:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.1-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο09/05/1517:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο09/05/1517:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.4-0
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/05/1519:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή10/05/1517:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-1


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/05/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.8-3
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο16/05/1516:30ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο16/05/1517:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Σάββατο16/05/1517:30ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.8-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο16/05/1517:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο16/05/1517:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΗΛΙΑ Ε.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο16/05/1517:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο16/05/1517:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ.3-2
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/05/1500:000-3 α.α.