Δωδώνη
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο06/09/1417:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο06/09/1417:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΛΑΚΚΑΣ Β.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο06/09/1417:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΩΓΟΥ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/09/1419:15ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή07/09/1417:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή07/09/1417:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή07/09/1417:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή07/09/1417:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΩΓΟΥ Α.1-5
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα08/09/1419:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΗΣΟΥ Σάββατο13/09/1417:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΩΓΟΥ Α., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο13/09/1417:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-3
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο13/09/1417:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.0-4
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο13/09/1417:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/09/1418:15ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή14/09/1416:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/09/1416:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΨΑΡΡΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.6-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή14/09/1416:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή14/09/1417:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΝΗΣΟΥ Σάββατο20/09/1416:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.4-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο20/09/1416:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο20/09/1416:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/09/1416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/09/1417:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι.4-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/09/1411:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-2
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή21/09/1416:00ΖΙΩΓΑ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ.0-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή21/09/1416:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.3-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/09/1417:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.5-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη24/09/1416:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη24/09/1416:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-5
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη24/09/1416:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ.6-4
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Τετάρτη24/09/1416:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.2-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη24/09/1416:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.1-4
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη24/09/1416:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Τετάρτη24/09/1416:30ΝΕΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/09/1417:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΨΑΡΡΑΣ Π.0-5
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη08/10/1416:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο27/09/1415:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.9-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΝΗΣΟΥ Σάββατο27/09/1416:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο27/09/1416:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο27/09/1416:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/09/1415:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Χ.0-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή28/09/1416:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.3-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή28/09/1416:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/09/1419:00ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη22/10/1416:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΥΡΟΣ Χ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Τετάρτη15/10/1400:003-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη15/10/1416:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη15/10/1416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη15/10/1416:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΥΡΟΣ Χ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη15/10/1416:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗ Α.0-4
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/10/1416:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Τετάρτη15/10/1416:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.0-9
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Τετάρτη15/10/1416:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Τετάρτη15/10/1416:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣάββατο11/10/1400:000-3 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο11/10/1416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΑΠΠΑΣ Ν.3-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο11/10/1416:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή12/10/1416:00ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο18/10/1400:003-0 α.α.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο18/10/1416:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.0-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/10/1416:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή19/10/1416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή19/10/1416:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.1-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-4
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΩΓΑ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΟΣ Χ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣάββατο25/10/1400:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο25/10/1416:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο25/10/1416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.3-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή26/10/1415:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.9-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΝΗΣΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΥΡΟΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/11/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο01/11/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Κυριακή02/11/1400:003-0 α.α.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή02/11/1411:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή02/11/1415:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.4-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.4-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή02/11/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/11/1417:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο08/11/1415:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο08/11/1415:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.1-2
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο08/11/1415:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚυριακή09/11/1400:000-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/11/1414:45ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.7-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή09/11/1414:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή09/11/1414:45ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή09/11/1414:45ΨΑΡΡΑΣ Π., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή09/11/1414:45ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.6-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο15/11/1415:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο15/11/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.Κυριακή16/11/1400:000-3 α.α.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή16/11/1411:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ.5-4
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.0-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή16/11/1415:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή16/11/1415:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ.2-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΗΣΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/11/1417:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΥΡΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.6-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Κυριακή23/11/1400:003-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή23/11/1415:00ΝΕΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-2
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή23/11/1415:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.0-6
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.3-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.4-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο29/11/1400:000-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο29/11/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/11/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο29/11/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.0-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή30/11/1411:30ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.0-5
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή30/11/1414:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή30/11/1414:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.5-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή30/11/1414:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.3-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή30/11/1414:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο06/12/1400:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΩΓΑ Α.0-4
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο06/12/1415:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-5
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή07/12/1412:00ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-5
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.5-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.4-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/12/1417:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣάββατο13/12/1400:000-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο13/12/1415:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.5-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/12/1419:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.7-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή14/12/1414:30ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ.3-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΝΗΣΟΥ Κυριακή14/12/1414:30ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Σ.4-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή14/12/1414:30ΖΙΩΓΑ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/12/1414:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή14/12/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή14/12/1415:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο20/12/1400:003-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/12/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.5-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν.3-5
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο20/12/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/12/1417:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΚΥΡΟΣ Χ.1-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.5-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.2-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο03/01/1500:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο03/01/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/01/1517:15ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή04/01/1514:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΑΠΠΑΣ Ν.3-4
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή04/01/1514:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή04/01/1514:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή04/01/1514:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή04/01/1514:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/01/1514:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο10/01/1500:003-0 α.α.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο10/01/1500:000-3 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/01/1515:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΣ Β.3-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/01/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.6-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/01/1513:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.1-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣάββατο17/01/1500:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Σάββατο17/01/1500:003-0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο17/01/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΨΑΡΡΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή18/01/1511:45ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-4
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή18/01/1515:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣάββατο31/01/1500:000-3 α.α.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣάββατο31/01/1500:000-3 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη18/02/1516:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.9-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Σάββατο21/02/1515:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΙΩΓΑ Α.0-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο21/02/1515:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο21/02/1515:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ.4-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο21/02/1515:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο21/02/1515:30ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Σάββατο21/02/1515:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο07/02/1500:003-0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο07/02/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-7
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο07/02/1515:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.Κυριακή08/02/1500:000-3 α.α.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/02/1513:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή08/02/1515:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.4-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή08/02/1515:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη18/02/1515:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣάββατο14/02/1500:000-3 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Σάββατο14/02/1500:003-0 α.α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΝΗΣΟΥ Σάββατο14/02/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/02/1519:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑΣ Π.4-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή15/02/1511:45ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή15/02/1515:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-4
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή15/02/1515:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.3-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο28/02/1500:003-0 α.α.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣάββατο28/02/1500:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο28/02/1515:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΛΑΚΚΑΣ Β.1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο28/02/1515:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/02/1519:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-6
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή01/03/1515:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή01/03/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή01/03/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή01/03/1515:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΥΡΟΣ Χ.2-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/03/1517:15ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΖΙΩΓΑ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.Κυριακή08/03/1500:000-3 α.α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Κυριακή08/03/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ.7-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή08/03/1515:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.5-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή08/03/1515:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣάββατο14/03/1500:000-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο14/03/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο14/03/1516:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο14/03/1516:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.0-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο14/03/1516:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/03/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΚΥΡΟΣ Χ.1-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή15/03/1516:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή15/03/1516:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή15/03/1516:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ.3-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣάββατο21/03/1500:000-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο21/03/1516:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-0
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο21/03/1516:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΡΑΠΤΗ Α.2-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΝΗΣΟΥ Σάββατο21/03/1516:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Κυριακή22/03/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΨΑΡΡΑΣ Π.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή22/03/1516:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.0-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-5
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣάββατο28/03/1500:000-3 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο28/03/1500:003-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο28/03/1516:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-5
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.1-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή29/03/1516:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.5-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΝΗΣΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα30/03/1519:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Σάββατο04/04/1500:003-0 α.α.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο04/04/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο04/04/1516:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή05/04/1516:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.5-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή05/04/1516:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/04/1517:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.5-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.Σάββατο18/04/1500:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣάββατο18/04/1500:000-3 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/04/1517:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/04/1517:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.4-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΖΙΩΓΑ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή19/04/1517:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.3-0


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Σάββατο25/04/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο25/04/1500:003-0 α.α.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/04/1514:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΟΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.0-7
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο25/04/1517:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.1-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο25/04/1517:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-4
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή26/04/1517:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-3
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/04/1517:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή26/04/1517:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α.1-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή26/04/1517:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-2


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Σάββατο02/05/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣάββατο02/05/1500:000-3 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή03/05/1517:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή03/05/1517:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/05/1517:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή03/05/1517:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή03/05/1517:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή03/05/1517:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή03/05/1517:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-1


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Σάββατο09/05/1517:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΡΑΠΤΗ Α.0-2
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚυριακή10/05/1500:000-3 α.α.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Κυριακή10/05/1500:003-0 α.α.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή10/05/1511:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-4
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή10/05/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/05/1517:00ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-4
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/05/1517:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.5-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή10/05/1517:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-0
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή10/05/1517:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-0


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Σάββατο16/05/1500:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΝΗΣΟΥ Σάββατο16/05/1517:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο16/05/1517:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.3-4
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο16/05/1517:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-5
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο16/05/1517:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο16/05/1517:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.4-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/05/1519:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/05/1512:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.6-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή17/05/1517:30ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α.0-2