Γκλινάβος
Δωδώνη
Hall of brands
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΡΥΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/09/1811:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-3
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Χ.3-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-4
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο15/09/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-4
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή16/09/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο22/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο22/09/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Σάββατο22/09/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.6-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή23/09/1817:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο29/09/1817:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-4
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-4
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή30/09/1816:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή30/09/1817:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.5-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή30/09/1817:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή30/09/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-3
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/09/1817:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο06/10/1816:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο06/10/1816:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/10/1816:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.2-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο20/10/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-4
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.1-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.0-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.5-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.0-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/10/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-8
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή28/10/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο03/11/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/11/1812:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή04/11/1814:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή04/11/1814:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή04/11/1814:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.7-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/11/1817:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο10/11/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-4
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/11/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.0-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-5
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΡΥΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.3-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-4
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.Διακόπηκε
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.6-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο24/11/1815:00
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο24/11/1815:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο24/11/1815:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο24/11/1815:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή25/11/1812:00
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1814:00
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή25/11/1814:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή25/11/1815:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/12/1815:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΡΥΑΣ Σάββατο01/12/1815:00
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή02/12/1815:00
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή02/12/1815:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή02/12/1815:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο08/12/1815:00
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο08/12/1815:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο08/12/1815:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο08/12/1815:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/12/1812:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή09/12/1815:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή09/12/1815:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή09/12/1815:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο15/12/1815:00
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο15/12/1815:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο15/12/1815:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή16/12/1815:00
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή16/12/1815:00
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή16/12/1815:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή16/12/1815:00
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή16/12/1815:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006