Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19

<< MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο08/09/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο08/09/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-3
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.0-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.6-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή09/09/1817:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο15/09/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥΣάββατο15/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.6-4
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο15/09/1819:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.0-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή16/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-5
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή16/09/1817:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή16/09/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο22/09/1817:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο22/09/1817:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή23/09/1817:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.3-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/09/1819:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη26/09/1819:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή30/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/09/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-4
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή30/09/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή30/09/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.2-4
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή30/09/1817:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-3
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή30/09/1817:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή30/09/1818:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα01/10/1819:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.6-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή07/10/1816:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή07/10/1816:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/10/1819:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο20/10/1816:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/10/1812:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή21/10/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.5-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή21/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/10/1816:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο27/10/1816:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο27/10/1816:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/10/1818:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή28/10/1819:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο03/11/1815:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΗΛΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/11/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή04/11/1814:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.6-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή04/11/1814:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή04/11/1814:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1814:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.3-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-6
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή11/11/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή11/11/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή11/11/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-4
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή11/11/1818:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο17/11/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο17/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.1-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο17/11/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/11/1817:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/11/1812:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.3-0
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Τετάρτη28/11/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο24/11/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/11/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.5-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1814:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή25/11/1814:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-5
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1814:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.2-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή25/11/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή25/11/1818:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο01/12/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο01/12/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/12/1817:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.6-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή02/12/1815:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.5-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή02/12/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.4-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή02/12/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή02/12/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή02/12/1817:15ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο08/12/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο08/12/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή09/12/1815:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.1-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/12/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π.5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/12/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή09/12/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο15/12/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/12/1817:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-4
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή16/12/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή16/12/1815:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή16/12/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.3-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή16/12/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή16/12/1817:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο22/12/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-6


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο19/01/1914:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/01/1912:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1915:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΤΣΟΣ Χ.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή20/01/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.2-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή20/01/1915:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.3-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή20/01/1915:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη30/01/1917:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο26/01/1915:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο26/01/1915:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/01/1915:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο26/01/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/01/1917:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/01/1917:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή27/01/1918:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-4
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη06/02/1919:30ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-6


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο02/02/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/02/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/02/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/02/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή03/02/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή03/02/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή03/02/1915:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/02/1917:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο09/02/1915:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο09/02/1915:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο09/02/1915:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/02/1912:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/02/1913:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή10/02/1915:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή10/02/1918:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο16/02/1915:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο16/02/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο16/02/1915:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/02/1915:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/02/1917:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή17/02/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή17/02/1915:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.8-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο23/02/1915:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο23/02/1915:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-0
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή24/02/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή24/02/1915:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/02/1915:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/02/1915:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή24/02/1917:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΝΗΛΙΟΥΤετάρτη06/03/1916:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.5-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο02/03/1915:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/03/1916:10ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/03/1917:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1915:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή03/03/1915:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/03/1915:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή03/03/1915:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή03/03/1917:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-4


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο16/03/1916:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-4
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο16/03/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΝΗΛΙΟΥΣάββατο16/03/1916:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο16/03/1916:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή17/03/1916:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή17/03/1916:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/03/1916:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/03/1916:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.5-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο23/03/1916:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο23/03/1916:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/03/1919:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-5
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/03/1916:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.6-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή24/03/1916:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-5
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή24/03/1916:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/03/1916:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή24/03/1917:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο30/03/1916:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή31/03/1917:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή31/03/1917:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.4-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή31/03/1917:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.5-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή31/03/1917:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή31/03/1917:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1917:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.4-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/03/1918:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη03/04/1917:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη03/04/1917:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.4-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΤετάρτη03/04/1917:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη03/04/1917:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΝΗΛΙΟΥΤετάρτη03/04/1917:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.2-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη03/04/1917:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη03/04/1919:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥEPIRUS SPORTΤετάρτη03/04/1921:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/04/1917:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο06/04/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο06/04/1917:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.7-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/04/1917:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-4
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο06/04/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο06/04/1917:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο06/04/1917:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο06/04/1917:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/04/1912:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.1-4
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/04/1916:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή14/04/1916:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή14/04/1916:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή14/04/1916:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/04/1916:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/04/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή14/04/1916:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο20/04/1917:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYEPIRUS SPORTΣάββατο20/04/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/04/1917:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο20/04/1917:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/04/1917:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-4
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/04/1917:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.1-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο20/04/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο20/04/1917:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/05/1917:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή05/05/1917:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.6-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή05/05/1917:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/05/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/05/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.4-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή05/05/1917:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.6-0
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή05/05/1917:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή05/05/1917:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο11/05/1917:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.2-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο11/05/1917:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/05/1917:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο11/05/1917:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο11/05/1917:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο11/05/1917:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.3-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο11/05/1917:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-4
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/05/1919:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-4