Μπαράτσας
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19

<< MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο08/09/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο08/09/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-3
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.0-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.6-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή09/09/1817:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο15/09/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥΣάββατο15/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.6-4
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο15/09/1819:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.0-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή16/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-5
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή16/09/1817:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή16/09/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο22/09/1817:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο22/09/1817:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή23/09/1817:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.3-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/09/1819:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη26/09/1819:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή30/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/09/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-4
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή30/09/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή30/09/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.2-4
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή30/09/1817:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-3
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή30/09/1817:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή30/09/1818:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα01/10/1819:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.6-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή07/10/1816:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή07/10/1816:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/10/1819:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο20/10/1816:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/10/1812:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή21/10/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.5-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή21/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/10/1816:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο27/10/1816:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο27/10/1816:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/10/1818:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή28/10/1819:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο03/11/1815:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΗΛΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/11/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή04/11/1814:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.6-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή04/11/1814:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή04/11/1814:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1814:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.3-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-6
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή11/11/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή11/11/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή11/11/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-4
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή11/11/1818:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο17/11/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.Αναβλήθηκε
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο17/11/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο17/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.1-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο17/11/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/11/1817:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/11/1812:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο24/11/1815:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/11/1815:00
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1814:00
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή25/11/1814:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1814:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή25/11/1815:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή25/11/1818:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο01/12/1815:00
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο01/12/1815:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/12/1817:15
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή02/12/1815:00
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή02/12/1815:00
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή02/12/1815:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή02/12/1815:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή02/12/1817:15


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1815:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο08/12/1815:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1815:00
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο08/12/1815:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή09/12/1815:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/12/1815:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή09/12/1815:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο15/12/1815:00
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο15/12/1815:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/12/1817:15
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή16/12/1815:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή16/12/1815:00
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή16/12/1815:00
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή16/12/1815:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή16/12/1817:15


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ