Δωδώνη
Γκλινάβος
Lexis Edu
Μπαράτσας
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 69 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣάββατο26/10/1916:006-0
2.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚυριακή27/10/1915:002-2
3.Αγωνες Κυπελλου ερασιτεχνων περιοδου 2019-20Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΤετάρτη30/10/1915:308-0
4.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣάββατο02/11/1909:308-0
5.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΓΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο02/11/1911:00
6.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο02/11/1912:301-5
7.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣάββατο02/11/1915:003-2
8.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΑΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚυριακή03/11/1910:000-2
9.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚυριακή03/11/1912:000-2
10.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή03/11/1915:005-0
11.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο09/11/1911:000-1
12.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣάββατο09/11/1915:001-2
13.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΓΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚυριακή10/11/1911:00
14.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑ.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚυριακή10/11/1913:007-0
15.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή10/11/1915:004-3
16.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣάββατο16/11/1910:00
17.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΣάββατο16/11/1911:00
18.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣάββατο16/11/1913:00
19.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣάββατο16/11/1915:00
20.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΑΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΚυριακή17/11/1909:30
21.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή17/11/1912:00
22.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΚυριακή17/11/1915:00
23.Αγωνες Κυπελλου ερασιτεχνων περιοδου 2019-20Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΤετάρτη20/11/1914:45
24.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο23/11/1915:00
25.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
26.Αγωνες Κυπελλου ερασιτεχνων περιοδου 2019-20Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΤετάρτη27/11/1914:45