Παπαμάνος
Μπαράτσας
Lexis Edu
Γκλινάβος
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
HALL OF BRANDS Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2022-23


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο22/10/2216:45ΝΕΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.4-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο22/10/2219:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή23/10/2216:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/10/2216:45ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή23/10/2216:45ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α.1-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή23/10/2216:45ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή23/10/2216:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή23/10/2216:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.2-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή23/10/2216:45ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη26/10/2216:45ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη26/10/2216:45ΦΙΤΣΑΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.5-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη26/10/2216:45ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-4
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.5-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/10/2216:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο29/10/2219:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή30/10/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή30/10/2215:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.6-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή30/10/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή30/10/2215:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή30/10/2215:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή30/10/2215:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή30/10/2217:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο05/11/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο05/11/2215:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-6
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο05/11/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.3-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο05/11/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΥΑΣ Κυριακή06/11/2215:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή06/11/2215:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή06/11/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-5
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή06/11/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α.5-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/11/2215:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη09/11/2215:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη09/11/2215:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη09/11/2215:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.4-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη09/11/2215:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη09/11/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη09/11/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη09/11/2216:45ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη09/11/2218:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-6
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη16/11/2217:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο12/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο12/11/2215:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο12/11/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.4-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο12/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.9-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή13/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή13/11/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.2-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή13/11/2215:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή13/11/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή13/11/2215:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο19/11/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/11/2217:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.5-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο19/11/2217:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο19/11/2218:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.7-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή20/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή20/11/2215:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή20/11/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/11/2215:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή20/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο26/11/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/11/2215:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο26/11/2215:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο26/11/2217:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή27/11/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή27/11/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή27/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή27/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-4
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή27/11/2215:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο03/12/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο03/12/2217:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.Αναβλήθηκε
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο03/12/2218:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή04/12/2215:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή04/12/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή04/12/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/2218:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη07/12/2215:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο10/12/2215:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/12/2215:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο10/12/2217:30
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή11/12/2215:00
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή11/12/2215:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή11/12/2215:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή11/12/2215:00
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή11/12/2215:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή11/12/2215:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο17/12/2215:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο17/12/2215:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο17/12/2215:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή18/12/2215:00
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/12/2215:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή18/12/2215:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή18/12/2215:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή18/12/2215:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο07/01/2300:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο07/01/2315:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο07/01/2315:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο07/01/2315:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή08/01/2300:00
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή08/01/2315:00
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή08/01/2315:00
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή08/01/2315:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ