Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Hall of brands
Παπαμάνος
Μπαράτσας
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορια Β Ομιλος

<< Γ Κατηγορια Α Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο30/09/1716:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/09/1717:15ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-0
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/09/1719:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/10/1715:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.3-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή01/10/1716:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΩΓΟΥ Α.1-4
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή01/10/1716:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/10/1713:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-4
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/10/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή08/10/1716:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.1-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή08/10/1716:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή08/10/1716:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.7-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/10/1719:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/10/1715:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.2-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο14/10/1717:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-3
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/10/1719:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-3
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή15/10/1712:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.3-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/10/1713:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή15/10/1715:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή15/10/1715:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο21/10/1715:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/10/1717:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/10/1719:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή22/10/1715:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή22/10/1715:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή22/10/1715:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/10/1717:15ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΩΓΟΥ Α.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/10/1719:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-5
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή29/10/1712:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/10/1713:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.0-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή29/10/1715:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή29/10/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή29/10/1715:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΗΛΙΑ Ε.0-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/10/1717:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή05/11/1714:30ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.4-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.1-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή05/11/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.4-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή05/11/1715:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/11/1717:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-3
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/11/1719:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙEPIRUS SPORTΣάββατο11/11/1717:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/11/1713:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή12/11/1715:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.7-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή12/11/1715:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-4
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή12/11/1715:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/11/1717:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-6
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/11/1719:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/1717:15ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/1719:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΗΛΙΑ Ε.2-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή19/11/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.2-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/11/1716:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή19/11/1716:45ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο25/11/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/11/1719:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/11/1715:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή26/11/1715:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή26/11/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή26/11/1715:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/11/1719:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο09/12/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-4
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/12/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-4
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή10/12/1715:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή10/12/1717:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/12/1717:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.6-4
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/12/1719:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο16/12/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/12/1719:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/12/1713:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.8-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Κ.1-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή17/12/1715:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-5
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή17/12/1715:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.4-3
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/12/1719:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο06/01/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο06/01/1817:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/01/1813:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-5
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/01/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή07/01/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.5-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή07/01/1815:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/01/1819:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο13/01/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/01/1811:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.3-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/01/1819:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα15/01/1819:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο20/01/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1819:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/1812:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή21/01/1815:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή21/01/1817:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.3-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/1819:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο27/01/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/1819:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/01/1812:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-3
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/01/1815:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή28/01/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.6-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/01/1817:15ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο03/02/1815:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/02/1815:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή04/02/1815:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/02/1815:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή04/02/1815:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-2
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/02/1817:15ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/02/1819:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-5


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο10/02/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΡΟΣΟΥ Β.2-0
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/02/1819:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-3
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/02/1811:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/02/1815:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή11/02/1815:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.8-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή11/02/1815:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΜΑΚΡΗΣ Κ.2-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη14/02/1818:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη21/02/1818:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο24/02/1815:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/02/1819:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-7
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή25/02/1813:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/02/1813:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή25/02/1813:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή25/02/1815:45ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/03/1815:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-6
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/03/1812:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-4
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/03/1816:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΑΚΡΗΣ Κ.6-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή04/03/1816:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή04/03/1817:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-0
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/03/1818:15ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-3
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/03/1817:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο10/03/1816:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.5-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/03/1813:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.6-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/03/1813:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/03/1815:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-4
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή11/03/1816:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή11/03/1816:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή11/03/1816:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο17/03/1816:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο17/03/1816:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.4-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/03/1817:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-4
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή18/03/1816:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/03/1817:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/03/1819:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/03/1817:15ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-5


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο24/03/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή25/03/1813:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή25/03/1813:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-3
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/03/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΗΛΙΑ Ε.3-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/03/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.2-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή25/03/1816:45ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.5-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Δευτέρα26/03/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο31/03/1817:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/03/1819:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΡΟΣΟΥ Β.1-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/04/1813:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-5
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή01/04/1817:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή01/04/1817:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή01/04/1817:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/04/1817:15ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΕΟΣ Κ.3-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/04/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/04/1815:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-3
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/04/1817:15ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.7-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή15/04/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή15/04/1817:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή15/04/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή15/04/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/04/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.4-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΗΛΕΑΣ Σάββατο21/04/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-3
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/04/1814:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.5-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/04/1815:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-4
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη25/04/1817:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95EPIRUS SPORTΣάββατο28/04/1817:30
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/04/1817:30
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο28/04/1817:30
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο28/04/1817:30
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο28/04/1817:30
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/04/1813:00
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/04/1815:00