Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Lexis Edu
Γκλινάβος
Hall of brands
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορια Α Ομιλος

Γ Κατηγορια Β Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο30/09/1716:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.0-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο30/09/1716:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.9-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή01/10/1712:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή01/10/1712:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.5-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΖΙΤΣΑΣ Κυριακή01/10/1716:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0 α.α.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.3-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή01/10/1716:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/10/1715:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣάββατο07/10/1716:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.3-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ.8-0
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-3
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο14/10/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣάββατο14/10/1715:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο14/10/1715:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή15/10/1712:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή15/10/1712:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή15/10/1712:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-2
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή15/10/1715:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/10/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.8-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο21/10/1715:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΩΓΑ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-2
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/10/1712:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΩΓΑ Α., ΓΩΓΟΥ Α.0-6
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή22/10/1712:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.0-4
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή22/10/1712:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή22/10/1715:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή22/10/1715:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣάββατο28/10/1715:00
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο28/10/1715:00
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/10/1712:00
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή29/10/1712:00
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή29/10/1712:00
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή29/10/1712:00
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή29/10/1715:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο04/11/1715:00
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/11/1715:00
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή05/11/1711:30
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή05/11/1711:30
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή05/11/1711:30
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή05/11/1715:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο11/11/1715:00
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣάββατο11/11/1715:00
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή12/11/1711:30
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/11/1711:30
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή12/11/1711:30
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή12/11/1715:00
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΖΙΤΣΑΣ Κυριακή12/11/1715:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ