Μπαράτσας
Παπαμάνος
Hall of brands
Γκλινάβος
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.

Πρώτο Προηγούμενο 4 από 173 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (1η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή10/09/1717:302-3
2.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (2η αγ.)Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο16/09/1717:002-2
3.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (3η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή24/09/1716:301-3
4.Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2017-2018 (2η φάση)Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη27/09/1716:304-0
5.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (4η αγ.)Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή01/10/1716:005-1
6.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (5η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή08/10/1716:002-1
7.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (6η αγ.)Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο14/10/1715:300-2
8.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (7η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή22/10/1715:300-3
9.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (8η αγ.)Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή29/10/1715:003-1
10.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (9η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή05/11/1715:002-1
11.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (10η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/11/1715:001-5
12.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (11η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή19/11/1715:002-1
13.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (12η αγ.)ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/11/1715:002-0
14.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (13η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή10/12/1715:000-4
15.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (14η αγ.)Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή17/12/1715:006-2
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (15η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή07/01/1815:000-6
17.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (16η αγ.)ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο13/01/1815:001-0
18.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (17η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή21/01/1815:001-1
19.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (18η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.EPIRUS SPORTΚυριακή28/01/1818:000-1
20.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (19η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή04/02/1815:300-3
21.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (20η αγ.)Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/02/1815:303-3
22.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (21η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚυριακή25/02/1800:003-0 α.α.
23.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (22η αγ.)Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο03/03/1816:004-1
24.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (23η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή11/03/1816:301-3
25.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (24η αγ.)Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή18/03/1816:303-3
26.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (26η αγ.)Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο31/03/1817:002-1
27.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (27η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή15/04/1817:300-4
28.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (28η αγ.)ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο21/04/1817:301-3
29.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (29η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή29/04/1817:300-1
30.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (30η αγ.)Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.EPIRUS SPORTΚυριακή06/05/1816:305-2
31.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (25η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ3-0 α.α.