Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Δωδώνη
Μπαράτσας
Lexis Edu
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Πρώτο Προηγούμενο 5 από 173 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2017-2018 (1η φάση)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/09/1717:000-2
2.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (1η αγ.)Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή10/09/1717:304-0
3.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (2η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/09/1714:002-4
4.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (3η αγ.)Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο23/09/1716:302-2
5.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (4η αγ.)ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή01/10/1716:001-0
6.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (5η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή08/10/1713:000-6
7.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (6η αγ.)Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή15/10/1715:305-2
8.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (7η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/10/1715:300-12
9.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (8η αγ.)Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο28/10/1715:006-1
10.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (9η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/11/1712:001-8
11.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (10η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/11/1715:001-5
12.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (11η αγ.)ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο18/11/1715:009-1
13.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (12η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/11/1711:300-11
14.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (13η αγ.)ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο09/12/1715:006-0
15.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (14η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/12/1711:300-8
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (15η αγ.)Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή07/01/1811:303-0 α.α.
17.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (16η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚυριακή14/01/1800:000-3 α.α.
18.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (17η αγ.)Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή21/01/1800:003-0 α.α.
19.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (18η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚυριακή28/01/1800:000-3 α.α.
20.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (19η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚυριακή04/02/1800:000-3 α.α.
21.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (20η αγ.)Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣάββατο10/02/1800:003-0 α.α.
22.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (21η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚυριακή25/02/1800:000-3 α.α.
23.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (22η αγ.)Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή04/03/1800:003-0 α.α.
24.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (24η αγ.)Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή18/03/1800:003-0 α.α.
25.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (27η αγ.)Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή15/04/1800:003-0 α.α.
26.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (28η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣάββατο21/04/1800:000-3 α.α.
27.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (29η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή29/04/1800:003-0 α.α.
28.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (30η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚυριακή06/05/1800:000-3 α.α.
29.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (23η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
30.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (25η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ3-0 α.α.
31.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (26η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ0-3 α.α.