Δωδώνη
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Μπαράτσας
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κατηγορια Παιδων Β 2016-17

<< Κατηγορια Παιδων Α 2016-17
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 2016-17 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/10/1611:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.10-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο22/10/1611:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ. 2015ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/10/1611:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο29/10/1610:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΔΟΣΗΣ Β.0-5
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. 2015ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο29/10/1612:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή30/10/1612:45ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.2-0
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο05/11/1610:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.4-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο05/11/1611:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Φ.1-1
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη08/02/1715:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.10-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ. 2015ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/11/1609:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/11/1611:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.0-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή13/11/1612:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.9-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο19/11/1611:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-5
Π.Α.Σ. 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/11/1609:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Β.5-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη29/11/1615:45ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.5-3
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο26/11/1610:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-5
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο26/11/1612:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι.11-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/11/1609:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.3-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. 2015

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1609:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Β.4-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1611:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΙΩΓΑ Α., ΔΟΣΗΣ Β.1-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ. 2015ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/12/1612:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο10/12/1611:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-4
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/1611:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο10/12/1612:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.7-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο17/12/1610:30ΖΙΩΓΑ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.4-0
Π.Α.Σ. 2015 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/12/1611:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/12/1613:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-2
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/1709:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.6-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή29/01/1711:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-3
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. 2015Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή29/01/1712:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Β.0-4
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο04/02/1711:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.5-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή05/02/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.0-6
Π.Α.Σ. 2015 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/1711:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-6
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/02/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/02/1713:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. 2015ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή12/02/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-8
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/02/1713:15ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.6-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Παρασκευή24/02/1715:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή09/04/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-9
Ρεπό: Π.Α.Σ. 2015

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο04/03/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο04/03/1711:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-0
Π.Α.Σ. 2015 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/03/1710:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-3
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ. 2015ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/03/1709:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Β.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή12/03/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.1-4
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/03/1715:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΜΕΡΤΖΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.10-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. 2015ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 3-0 α.α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο18/03/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.0-7
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/03/1711:30ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-0
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/03/1716:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/03/1710:30ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-3
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/03/1713:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ. 2015ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/04/1710:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/04/1711:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.2-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή02/04/1713:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.10-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο22/04/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
Π.Α.Σ. 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/04/1713:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/04/1713:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-0
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο29/04/1713:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/05/1711:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-6
Ρεπό: Π.Α.Σ. 2015

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/05/1713:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ. 2015ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή07/05/1712:30ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/05/1713:00ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ