Hall of brands
Lexis Edu
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κατηγορια Παιδων Α 2016-17

Κατηγορια Παιδων Β 2016-17 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο15/10/1610:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο15/10/1610:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο15/10/1611:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Κ.2-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/10/1612:45ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή23/10/1612:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/10/1613:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.0-11
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο29/10/1613:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή30/10/1610:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/10/1610:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.4-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή30/10/1611:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.5-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο05/11/1610:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΔΟΣΗΣ Β.3-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο05/11/1611:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-0
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/11/1609:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΔΟΣΗΣ Β.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/11/1610:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-5
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή06/11/1611:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο12/11/1610:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο12/11/1611:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Κ.1-3
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή13/11/1612:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή13/11/1612:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΤετάρτη08/02/1716:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/11/1609:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/11/1610:45ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.6-1
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/11/1611:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο19/11/1612:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.2-9
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή20/11/1610:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή27/11/1610:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή27/11/1611:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-4
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή27/11/1611:00ΖΙΩΓΑ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/11/1611:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή27/11/1612:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1609:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Β.2-1
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1611:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.0-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή04/12/1611:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή04/12/1611:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Δευτέρα05/12/1615:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/12/1610:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΕΡΤΖΟΣ Α.2-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/12/1610:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο10/12/1611:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο10/12/1612:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.9-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη08/03/1716:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/12/1610:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/12/1610:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.8-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο17/12/1611:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή18/12/1611:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Πέμπτη22/12/1615:45ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/01/1709:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΕΡΤΖΟΣ Α.11-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο28/01/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/01/1711:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.6-0
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα30/01/1713:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-4
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΟΣΜΗΡΑΣ Τετάρτη08/02/1716:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/02/1709:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο04/02/1710:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-5
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή05/02/1712:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Κ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή05/02/1713:00ΖΙΩΓΑ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΔΟΣΗΣ Β.9-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη22/02/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/02/1709:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΕΡΤΖΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/02/1709:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή12/02/1711:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-10
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Δευτέρα13/02/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-7


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/02/1711:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.5-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/02/1712:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα20/02/1715:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.6-1
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/02/1709:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο25/02/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/03/1710:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο04/03/1710:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο04/03/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.0-3
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή05/03/1711:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Β.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη15/03/1716:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/03/1709:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.2-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο11/03/1710:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο11/03/1710:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/03/1711:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/03/1713:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/03/1712:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/03/1713:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΕΡΤΖΟΣ Α., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή19/03/1710:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.1-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Κ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή19/03/1711:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-4
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή19/03/1712:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Β.2-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή26/03/1710:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-3
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή26/03/1711:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή26/03/1711:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΔΟΣΗΣ Β.3-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/03/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-3
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη29/03/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο01/04/1710:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο01/04/1712:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/04/1712:30
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/04/1713:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή02/04/1711:30