Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαμάνος
Lexis Edu
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ Κατηγορια Α Ομιλος

Γ Κατηγορια Β Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/09/1416:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.6-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο27/09/1416:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.1-5
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο27/09/1416:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.2-3
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο27/09/1416:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.5-1
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/09/1413:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-4
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΖΙΤΣΑΣ Κυριακή28/09/1416:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-0
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.6-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο25/10/1415:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-5
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο25/10/1415:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο25/10/1415:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/10/1419:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ.4-0
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1411:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.4-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1413:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΝΟΣ Σ.9-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (ΞΕΡΟ)Κυριακή26/10/1415:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/10/1415:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-1
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/10/1415:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο11/10/1415:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.2-3
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/10/1411:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.5-0
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή12/10/1415:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.0-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΖΙΤΣΑΣ Κυριακή12/10/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-0
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο18/10/1416:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΑΚΚΑΣ Β.0-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1412:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.2-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή19/10/1416:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.1-4
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή19/10/1416:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.12-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1419:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.8-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο01/11/1415:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.0-3
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/11/1415:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.3-2
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/11/1415:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/11/1410:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν.3-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/11/1415:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.7-0
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-6
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΖΙΤΣΑΣ Κυριακή02/11/1415:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο08/11/1415:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.7-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο08/11/1415:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο08/11/1415:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-2
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/11/1415:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν.1-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/11/1412:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή09/11/1414:45ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-2
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/11/1414:45ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο15/11/1415:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Χ.0-8
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/11/1411:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/11/1413:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.3-0
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.6-5
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΖΙΤΣΑΣ Κυριακή16/11/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/11/1419:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΡΑ Χ.5-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα17/11/1418:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο22/11/1415:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ.10-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.1-0
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο22/11/1415:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΡΡΑ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-4
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο22/11/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-3
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-4
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο29/11/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΨΑΡΡΑΣ Π.4-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο29/11/1415:00ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν.1-8
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/11/1410:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/11/1412:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΡΡΑ Χ.6-3
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Κυριακή30/11/1414:30ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.0-6
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΖΙΤΣΑΣ Κυριακή30/11/1414:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/11/1419:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.11-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-6
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/12/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.7-2
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο06/12/1415:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-1
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/12/1413:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-1
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Κυριακή07/12/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-14


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο13/12/1415:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.2-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο13/12/1415:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.7-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο13/12/1415:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΨΑΡΡΑΣ Π., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.5-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/12/1413:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.3-2
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΖΙΤΣΑΣ Κυριακή14/12/1414:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-3
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή14/12/1414:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/12/1419:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.6-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/12/1415:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-2
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/12/1415:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.4-3
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο20/12/1415:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/12/1410:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/12/1412:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Α.3-0
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι.3-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα22/12/1418:15ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΨΑΡΡΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο03/01/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.6-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο03/01/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.1-3
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/01/1515:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-2
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/01/1514:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-4
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή04/01/1514:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.3-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή04/01/1514:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΖΙΤΣΑΣ Κυριακή04/01/1514:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο10/01/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.2-5
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/01/1511:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ.3-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή11/01/1511:30ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΥ Α.0-4
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΚΑΡΡΑ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.4-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα12/01/1516:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα12/01/1518:45ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-1
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη14/01/1517:15ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.7-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/01/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.3-1
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/01/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΚΑΡΡΑ Χ.0-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή18/01/1511:45ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΨΑΡΡΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.4-0
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΖΙΩΓΑ Α., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.3-3
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-2
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή18/01/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο31/01/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-6
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο31/01/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.0-4
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα02/02/1518:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη11/02/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.7-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Τετάρτη11/02/1515:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Τετάρτη11/02/1515:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.6-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/02/1517:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΡΑΠΤΗ Α.3-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο07/02/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΛΑΚΚΑΣ Β.1-6
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/02/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.6-0
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο07/02/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν.1-9
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή08/02/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή08/02/1515:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-4
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή08/02/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-3
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/02/1519:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.7-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο14/02/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.1-5
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/02/1511:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-5
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή15/02/1511:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή15/02/1511:30ΖΙΩΓΑ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή15/02/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/02/1517:15ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.4-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο28/02/1515:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.0-7
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/02/1515:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.3-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/03/1510:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.4-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΖΙΤΣΑΣ Κυριακή01/03/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.13-2
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή01/03/1515:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.1-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα02/03/1517:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα02/03/1519:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.4-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο07/03/1516:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-4
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο07/03/1516:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΡΑ Χ.4-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο07/03/1516:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.6-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/03/1516:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή08/03/1512:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-3
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή08/03/1512:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-8
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή08/03/1516:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΛΑΚΚΑΣ Β.3-7


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο14/03/1516:00ΖΙΩΓΑ Α., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-8
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο14/03/1516:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-3
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/03/1517:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/03/1510:45ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.5-2
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή15/03/1516:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΑΡΡΑ Χ.2-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα16/03/1517:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε., ΛΑΚΚΑΣ Β.6-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα16/03/1519:30ΝΕΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.0-4


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο21/03/1516:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-2
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/03/1516:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.0-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/03/1516:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/03/1517:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.4-3
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΡΡΑ Χ.1-3
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο28/03/1516:30ΖΙΩΓΑ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.5-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/03/1513:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΟΣ Χ.0-5
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή29/03/1516:30ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.3-3
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΖΙΤΣΑΣ Κυριακή29/03/1516:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.6-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/03/1517:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-4
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα30/03/1517:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΡΑΠΤΗ Α., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.5-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/04/1516:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/04/1516:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-5
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο04/04/1516:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/04/1519:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-1
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.7-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα06/04/1518:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.1-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο18/04/1517:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.4-3
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-3
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή19/04/1517:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή19/04/1517:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΖΙΤΣΑΣ Κυριακή19/04/1517:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο25/04/1517:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/04/1517:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο25/04/1517:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/04/1513:00ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-4
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή26/04/1517:00ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.3-0 α.α.
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Κυριακή26/04/1517:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-4
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/04/1517:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.1-1