Παπαμάνος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Lexis Edu
Γκλινάβος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ Κατηγορια Β Ομιλος

<< Γ Κατηγορια Α Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Σάββατο27/09/1416:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/09/1411:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΛΑΜΠΡΟΥ Α.0-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή28/09/1411:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-4
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή28/09/1415:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.1-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή28/09/1416:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/09/1417:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ3-0 α.α.
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο25/10/1415:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο25/10/1416:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.5-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.0-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή26/10/1415:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή26/10/1415:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΤΖΟΒΑΣ Λ.8-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή26/10/1415:30ΨΑΡΡΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.5-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή12/10/1400:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή12/10/1411:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.1-4
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή12/10/1411:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.3-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/10/1413:00ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε., ΜΠΟΥΚΟΒΙΝΑΣ Δ.2-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή12/10/1415:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.3-0
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή12/10/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα13/10/1419:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΖΙΩΓΑ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.0-7


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο18/10/1415:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-1
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο18/10/1416:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-0
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΚυριακή19/10/1400:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή19/10/1413:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.2-5
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή19/10/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή19/10/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.5-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο01/11/1415:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚυριακή02/11/1400:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή02/11/1411:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/11/1413:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΨΑΡΡΑΣ Π.2-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή02/11/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΚυριακή09/11/1400:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή09/11/1414:45ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-1
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή09/11/1414:45ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-3
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή09/11/1414:45ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-4
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/11/1414:45ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΥΡΟΣ Χ.3-3
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή09/11/1414:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.4-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/11/1417:15ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο15/11/1415:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.2-0
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚυριακή16/11/1400:000-3 α.α.
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή16/11/1412:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.4-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.2-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή16/11/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.5-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ3-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/11/1410:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.1-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή23/11/1412:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/11/1412:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΨΑΡΡΑΣ Π.0-7
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-1
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή23/11/1415:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-3
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή23/11/1415:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣάββατο29/11/1400:000-3
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή30/11/1411:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή30/11/1414:30ΖΙΩΓΑ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΛΑΚΚΑΣ Β.3-1
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή30/11/1414:30ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΚΑΡΡΑ Χ.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κυριακή30/11/1414:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή30/11/1414:30ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.7-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή30/11/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΣάββατο06/12/1400:003-0 α.α.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο06/12/1415:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/12/1410:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-7
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή07/12/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-1
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή07/12/1415:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/12/1419:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣάββατο13/12/1400:000-3
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/12/1411:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-4
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/12/1414:30ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή14/12/1414:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.5-0
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή14/12/1414:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή14/12/1414:30ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή14/12/1415:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.1-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΣάββατο20/12/1400:003-0 α.α.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο20/12/1415:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.4-1
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.2-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.4-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή21/12/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή21/12/1415:00ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.4-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/12/1419:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν.1-6


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣάββατο03/01/1500:000-3 α.α.
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο03/01/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/01/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-3
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/01/1511:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.1-3
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή04/01/1513:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/01/1514:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-4
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή04/01/1514:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΣάββατο10/01/1500:003-0 α.α.
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο10/01/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.1-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο10/01/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚυριακή11/01/1500:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή11/01/1511:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή11/01/1515:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣάββατο17/01/1500:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο17/01/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-3
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή18/01/1500:000-3 α.α.
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή18/01/1511:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.2-2
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή18/01/1515:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΛΑΚΚΑΣ Β.1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/01/1516:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-11


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο31/01/1500:003-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΣάββατο31/01/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Τετάρτη11/02/1515:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.8-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΡΥΦΟΒΟΥ Τετάρτη11/02/1515:30ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Τετάρτη11/02/1515:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Σάββατο21/02/1515:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/02/1519:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο07/02/1500:000-3 α.α.
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΣάββατο07/02/1500:000-3 α.α.
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-5
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/02/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.1-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή08/02/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΩΓΑ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.1-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή08/02/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.6-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΣάββατο14/02/1500:00
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή15/02/1511:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-4
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή15/02/1511:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.6-0
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή15/02/1511:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-5
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.0-2
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή15/02/1515:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣάββατο28/02/1500:000-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/02/1515:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.6-0
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο28/02/1515:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚυριακή01/03/1500:003-0 α.α.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή01/03/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.5-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή01/03/1515:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή01/03/1515:30ΨΑΡΡΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0 α.α.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣάββατο07/03/1500:000-3 α.α.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΣάββατο07/03/1500:003-0 α.α.
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο07/03/1516:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο07/03/1516:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-3
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή08/03/1516:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/03/1516:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.1-2
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή08/03/1516:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο14/03/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/03/1500:000-3 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή15/03/1511:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-2
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή15/03/1516:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή15/03/1516:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0 α.α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή15/03/1516:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.4-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή15/03/1516:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.8-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣάββατο21/03/1500:000-3 α.α.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΣάββατο21/03/1500:003-0 α.α.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/03/1513:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-9
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή22/03/1516:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-0
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή22/03/1516:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή22/03/1516:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-0
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΝΕΟΣ Κ.2-4


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο28/03/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣάββατο28/03/1500:000-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΡΑ Χ.3-0
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή29/03/1516:30ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι.2-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε.4-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΨΑΡΡΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο04/04/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΣάββατο04/04/1500:003-0 α.α.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο04/04/1516:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-2
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή05/04/1516:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΡΡΑ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή05/04/1516:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.9-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/04/1519:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣάββατο18/04/1500:000-3 α.α.
Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣάββατο18/04/1500:000-3 α.α.
Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή19/04/1517:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-6
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α.2-4
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή19/04/1517:00ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΥΡΟΣ Χ.1-2
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή19/04/1517:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.0-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο25/04/1500:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΣάββατο25/04/1500:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο25/04/1517:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή26/04/1512:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΡΑ Χ.4-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή26/04/1517:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.8-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή26/04/1517:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή26/04/1517:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.3-1