Μπαράτσας
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Lexis Edu
Hall of brands
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κατηγορια Παιδων Β φάσης Α Ομίλου 2015-16

<< Κατηγορια Παιδων Β 2015-16
Κατηγορια Παιδων Β φάσης Β Ομίλου 2015-16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/12/1513:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΣ Β.2-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή13/12/1511:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/12/1511:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή13/12/1512:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/01/1609:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο09/01/1611:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο09/01/1611:00ΖΙΩΓΑ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή10/01/1611:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Τρίτη19/01/1616:001-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή24/01/1611:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-3
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή24/01/1611:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα25/01/1615:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο30/01/1612:30ΖΙΩΓΑ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/01/1613:00ΡΑΠΤΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/01/1611:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΝΙΚΑΣ Χ.0-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή31/01/1612:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο06/02/1611:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/02/1610:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή07/02/1611:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.2-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή07/02/1612:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο13/02/1611:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/02/1610:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΡΑΠΤΗ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο20/02/1611:00ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.2-5
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη24/02/1615:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/02/1611:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/02/1611:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε.1-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή28/02/1612:00ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΜΦΙΘΕΑΣ Δευτέρα29/02/1616:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.7-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή06/03/1611:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/03/1610:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο12/03/1611:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο12/03/1612:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/03/1609:00ΓΩΓΟΥ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/03/1610:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή20/03/1611:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή20/03/1612:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή27/03/1611:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή27/03/1611:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/03/1613:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τρίτη29/03/1616:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/04/1610:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο02/04/1612:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή03/04/1611:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή03/04/1612:00ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.7-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/04/1611:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/04/1611:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/04/1613:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή10/04/1611:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/04/1611:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή17/04/1612:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΕΟΣ Κ.4-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα18/04/1616:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.1-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη20/04/1616:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο23/04/1611:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-2
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο23/04/1611:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο23/04/1611:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/04/1611:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2