Μπαράτσας
Γκλινάβος
Δωδώνη
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κατηγορια Παιδων Β φάσης Β Ομίλου 2015-16

<< Κατηγορια Παιδων Β φάσης Α Ομίλου 2015-16
ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 2015-16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο12/12/1511:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.5-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή13/12/1512:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι.0-11
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή13/12/1513:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/12/1511:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/01/1613:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/01/1608:45ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή10/01/1610:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΩΓΟΥ Α.0-3 α.α.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη04/05/1616:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο23/01/1610:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.14-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/01/1611:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/01/1610:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή24/01/1612:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΕΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο30/01/1612:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/01/1609:00ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-6
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή31/01/1611:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή31/01/1612:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.6-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/02/1611:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.9-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο06/02/1611:00ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-9
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/02/1611:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/02/1613:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΖΙΩΓΑ Α.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ ΡΑΠΤΗ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/02/1611:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο13/02/1612:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-5
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/02/1610:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο27/02/1611:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/02/1613:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/02/1613:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή28/02/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.7-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/03/1613:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΩΓΟΥ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/03/1611:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-0
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή06/03/1611:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0 α.α.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή06/03/1612:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.0-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/03/1611:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή20/03/1610:30ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α.5-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/03/1613:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη04/05/1616:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-3 α.α.
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/04/1613:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή03/04/1612:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα04/04/1616:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/04/1611:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/04/1612:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο07/05/1611:30ΡΑΠΤΗ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο16/04/1611:00ΡΑΠΤΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή17/04/1612:30ΓΩΓΟΥ Α., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.9-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή17/04/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ0-3 α.α.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/04/1609:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-3
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/04/1611:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ.7-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα25/04/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη27/04/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-6
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη27/04/1619:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΗΛΙΑ Ε.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/05/1611:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1