Γκλινάβος
Μπαράτσας
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Παπαμάνος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κατηγορια Παιδων Β 2015-16

<< Κατηγορια Παιδων Α 2015-16
Κατηγορια Παιδων Β φάσης Α Ομίλου 2015-16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Παρασκευή09/10/1516:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/10/1510:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.5-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/10/1511:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.15-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚυριακή11/10/1512:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-5
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/10/1509:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-12
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/10/1510:30ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.10-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/10/1510:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-5
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή18/10/1512:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.6-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ, Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή25/10/1510:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Ι.0-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/10/1510:30ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/10/1511:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚυριακή25/10/1512:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/11/1511:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-4
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή01/11/1511:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Κυριακή01/11/1511:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-6
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή01/11/1513:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.9-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο07/11/1511:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο07/11/1512:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-9
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή08/11/1512:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.7-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Πέμπτη19/11/1516:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/11/1509:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΗΛΙΑ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή15/11/1510:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή15/11/1510:30ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ (συνθετικος χλοοτάπΚυριακή15/11/1511:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-3
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή22/11/1510:30ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.2-4
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή22/11/1510:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.9-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/11/1511:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.1-6
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή22/11/1512:30ΓΩΓΟΥ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.7-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/11/1510:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ (συνθετικος χλοοτάπΚυριακή29/11/1511:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη03/12/1515:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη09/12/1515:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α.0-9
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο05/12/1511:00ΓΩΓΟΥ Α., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή06/12/1510:30ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/12/1511:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή06/12/1512:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ