Γκλινάβος
Hall of brands
Μπαράτσας
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κατηγορια Παιδων Α 2015-16

<< ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 2015-16
Κατηγορια Παιδων Β 2015-16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/10/1511:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/10/1511:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο10/10/1512:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/10/1513:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/10/1511:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-3
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/10/1513:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/10/1512:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.11-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή18/10/1512:45ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/10/1511:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.1-5
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο24/10/1511:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο24/10/1512:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-6
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/10/1513:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο31/10/1511:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/10/1513:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/11/1509:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή01/11/1512:30ΡΑΠΤΗ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο07/11/1510:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο07/11/1511:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.1-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/11/1513:15ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή08/11/1511:30ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/11/1509:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.2-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/11/1511:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/11/1511:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.5-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή15/11/1511:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.5-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/11/1513:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/11/1513:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΡΑΠΤΗ Α.2-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/11/1512:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή22/11/1512:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-6