Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Hall of brands
Lexis Edu
Δωδώνη
Γκλινάβος
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορια Α ομιλος


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο12/09/1516:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-5
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο12/09/1516:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-6
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Σάββατο12/09/1516:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο12/09/1516:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/09/1516:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ.2-2
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή13/09/1516:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή13/09/1516:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή13/09/1516:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή13/09/1516:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΨΑΡΡΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο26/09/1516:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο26/09/1516:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο26/09/1516:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο26/09/1516:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.2-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/09/1518:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή27/09/1516:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-5
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο03/10/1516:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο03/10/1516:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή04/10/1516:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.8-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή04/10/1516:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.4-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή04/10/1516:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-3
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή04/10/1516:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή04/10/1516:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή04/10/1516:00ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΡΑ Χ.4-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/10/1518:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο10/10/1516:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο10/10/1516:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/10/1519:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι.3-4
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΗΣΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Τετάρτη21/10/1516:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/10/1515:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΖΙΩΓΑ Α.3-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο17/10/1515:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο17/10/1515:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-7
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο17/10/1515:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο17/10/1515:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή18/10/1515:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή18/10/1515:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.5-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΖΙΤΣΑΣ Κυριακή18/10/1515:30ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-5
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή18/10/1515:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο24/10/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο24/10/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο24/10/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο24/10/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.5-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/10/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.7-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο31/10/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/10/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο31/10/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-5
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή01/11/1515:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΖΙΤΣΑΣ Κυριακή01/11/1515:00ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΣΦΑΚΑΣ Τετάρτη11/11/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.5-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο07/11/1514:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-4
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο07/11/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/11/1517:15ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.4-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή08/11/1514:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΡΑΠΤΗ Α.1-5
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο14/11/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο14/11/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο14/11/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.5-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/11/1517:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή15/11/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΙΩΓΑ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή15/11/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.7-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο21/11/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-6
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο21/11/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.4-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/11/1517:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-5
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο28/11/1515:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.10-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο28/11/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/11/1517:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή29/11/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.6-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο05/12/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο05/12/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/12/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.3-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.7-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.4-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή06/12/1515:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο12/12/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-4
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο12/12/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/12/1517:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.4-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΝΗΣΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.3-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.5-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο19/12/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-5
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΖΙΤΣΑΣ Σάββατο19/12/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-5
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/12/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο19/12/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.4-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.5-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή20/12/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.7-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/01/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.4-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-6
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.6-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή10/01/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή10/01/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.5-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο23/01/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο23/01/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/01/1619:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-5
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή24/01/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-7
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή24/01/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή24/01/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο30/01/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/01/1617:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-7
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.0-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ.5-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΤΖΟΒΑΣ Λ.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο06/02/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.5-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή07/02/1615:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΡΑ Χ.8-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή07/02/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/02/1617:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΖΙΤΣΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΖΙΩΓΑ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-8
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/02/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΙΚΑΣ Χ.1-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-5
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο20/02/1615:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο20/02/1615:00ΖΙΩΓΑ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ.3-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο20/02/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/02/1619:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή21/02/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΖΙΩΓΑ Α.2-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο27/02/1615:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-8
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο27/02/1615:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-3
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή28/02/1615:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.4-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή28/02/1615:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΖΙΩΓΑ Α.0-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή28/02/1615:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/02/1619:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο05/03/1615:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.4-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο05/03/1615:45ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο05/03/1616:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/03/1619:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή06/03/1615:45ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή06/03/1615:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/03/1615:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή06/03/1615:45ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.4-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΝΗΣΟΥ Κυριακή06/03/1615:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο12/03/1616:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο12/03/1616:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΡΑΠΤΗ Α.1-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΙΤΣΑΣ Σάββατο12/03/1616:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΡΑ Χ.0-4
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο12/03/1616:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/03/1617:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.2-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή13/03/1616:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.4-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή13/03/1616:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.3-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή13/03/1616:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Τετάρτη16/03/1616:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-7


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο19/03/1616:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο19/03/1616:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.6-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή20/03/1616:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/03/1616:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή20/03/1616:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΡΑΠΤΗ Α.0-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή20/03/1616:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.3-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή20/03/1616:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή20/03/1616:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.5-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή20/03/1616:00ΖΙΩΓΑ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.4-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο26/03/1616:45ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο26/03/1616:45ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΙΤΣΑΣ Σάββατο26/03/1616:45ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.0-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο26/03/1616:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.7-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή27/03/1616:45ΝΕΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή27/03/1616:45ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή27/03/1616:45ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή27/03/1616:45ΖΙΩΓΑ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/03/1619:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο02/04/1617:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο02/04/1617:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο02/04/1617:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο02/04/1617:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή03/04/1617:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή03/04/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή03/04/1617:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή03/04/1617:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή03/04/1617:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη06/04/1617:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη06/04/1617:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-5
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη06/04/1617:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Τετάρτη06/04/1617:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη06/04/1617:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-4
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη06/04/1617:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη06/04/1617:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη06/04/1619:15ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.7-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη13/04/1617:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΡΑΠΤΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο09/04/1617:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο09/04/1617:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.2-3
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο09/04/1617:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή10/04/1617:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή10/04/1617:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή10/04/1617:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή10/04/1617:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή10/04/1617:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή10/04/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/04/1617:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.4-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο16/04/1617:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο16/04/1617:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/04/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.0-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή17/04/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.3-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή17/04/1617:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο23/04/1617:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.5-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο23/04/1617:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-4
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο23/04/1617:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΕΟΣ Κ.5-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή24/04/1617:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή24/04/1617:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή24/04/1617:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.4-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή24/04/1617:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή24/04/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.4-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/04/1619:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΡΑΠΤΗ Α.1-1


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο07/05/1617:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο07/05/1617:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.4-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο07/05/1617:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο07/05/1617:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο07/05/1617:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή08/05/1617:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-4
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/05/1617:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-7
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΝΗΣΟΥ Κυριακή08/05/1617:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.10-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή08/05/1617:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-8


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/05/1617:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή15/05/1617:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.7-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή15/05/1617:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-4
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή15/05/1617:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.1-5
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή15/05/1617:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή15/05/1617:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή15/05/1617:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.2-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή15/05/1617:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΖΙΤΣΑΣ Τετάρτη18/05/1617:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-3


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο21/05/1617:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-4
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή22/05/1617:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-6
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή22/05/1617:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΑΡΡΑ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή22/05/1617:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.3-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/05/1617:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-4
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/05/1617:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή22/05/1617:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή22/05/1617:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή22/05/1617:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-0


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο28/05/1617:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΙΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.4-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή29/05/1617:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.9-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/05/1617:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.2-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή29/05/1617:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.6-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή29/05/1617:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.0-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΝΕΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-4