Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Δωδώνη
Lexis Edu
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/09/2317:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο23/09/2317:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο23/09/2317:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή24/09/2317:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-6
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή24/09/2317:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.4-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή24/09/2317:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/09/2317:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΝΕΟΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ.3-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή24/09/2317:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/09/2317:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.5-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/10/2317:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο30/09/2316:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-3
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο30/09/2316:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΣΙΣΚΑΣ Π.1-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο30/09/2317:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.3-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο30/09/2317:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο30/09/2317:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.7-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/10/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-2
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή01/10/2316:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.3-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή01/10/2316:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή01/10/2317:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-5
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή01/10/2317:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη04/10/2317:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Τετάρτη04/10/2317:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη04/10/2317:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Τετάρτη04/10/2317:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.5-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη04/10/2317:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη04/10/2317:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΣΙΑΣ Α.5-4
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΛΑΤΑΝΙΑΣΤετάρτη04/10/2317:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΖΙΜΑ Μ.3-4
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη04/10/2317:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΤετάρτη04/10/2317:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη04/10/2319:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.7-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο14/10/2317:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.6-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη18/10/2316:45ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Τετάρτη18/10/2317:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη18/10/2317:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Μ.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη18/10/2317:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΝΗΛΙΟΥΤετάρτη18/10/2317:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ.3-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη18/10/2317:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη18/10/2317:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη18/10/2317:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη18/10/2317:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/10/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/10/2316:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο21/10/2316:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή22/10/2316:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή22/10/2316:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.6-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή22/10/2316:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.0-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή22/10/2316:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ.1-6
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή22/10/2316:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/10/2316:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή22/10/2316:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΖΙΜΑ Μ.1-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη25/10/2317:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο28/10/2316:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο28/10/2316:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/10/2316:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο28/10/2316:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/10/2315:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή29/10/2315:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.1-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/10/2315:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.6-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή29/10/2315:30ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/10/2315:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΙΧΑΣ Σ.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/11/2315:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ.2-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο04/11/2315:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.0-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/11/2320:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.1-6
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή05/11/2315:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή05/11/2315:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.1-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή05/11/2315:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή05/11/2315:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή05/11/2315:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-4
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή05/11/2315:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π.4-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή05/11/2315:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο11/11/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ.5-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/2315:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.7-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο11/11/2315:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.0-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο11/11/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.6-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή12/11/2315:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/11/2315:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή12/11/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Λ.0-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/11/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-5
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή12/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΖΙΜΑ Μ.2-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή12/11/2315:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΥΑΣ Σάββατο18/11/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.1-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο18/11/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/2317:15ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή19/11/2315:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή19/11/2315:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή19/11/2315:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή19/11/2315:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.0-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή19/11/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΜΙΧΑΣ Σ.1-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή19/11/2315:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/11/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο25/11/2315:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΗΛΙΑ Ε.3-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο25/11/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/11/2319:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή26/11/2314:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-2
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή26/11/2315:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/11/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.4-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή26/11/2315:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή26/11/2315:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.3-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή26/11/2315:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.4-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/12/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο02/12/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/12/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή03/12/2315:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή03/12/2315:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-5
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή03/12/2315:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.1-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή03/12/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή03/12/2315:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-5
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή03/12/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/12/2317:15ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο09/12/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΙΧΑΣ Σ.1-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο09/12/2315:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.6-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/12/2319:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/12/2314:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-3
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή10/12/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.0-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/12/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή10/12/2315:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΠΑΝΤΟΣ Α.1-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή10/12/2315:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.9-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή10/12/2315:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή10/12/2315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο16/12/2315:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο16/12/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.2-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/12/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.4-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή17/12/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/12/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.5-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή17/12/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.0-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή17/12/2315:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή17/12/2315:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.4-6
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή17/12/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη20/12/2319:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο06/01/2415:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.0-5
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο06/01/2415:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-6
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/01/2415:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/01/2417:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή14/01/2415:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/01/2415:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-6
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή14/01/2415:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή14/01/2415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΙΧΑΣ Σ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή14/01/2415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.2-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή14/01/2415:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.7-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο20/01/2414:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.2-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο20/01/2415:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/01/2415:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή21/01/2415:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/01/2415:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή21/01/2415:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή21/01/2415:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή21/01/2415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-4
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή21/01/2415:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.2-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/2417:15ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο27/01/2415:15ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο27/01/2415:15ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο27/01/2415:15ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.2-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/2418:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή28/01/2415:15ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.1-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή28/01/2415:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή28/01/2415:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΠΑΝΤΟΣ Α.0-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή28/01/2415:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΙΧΑΣ Σ.1-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή28/01/2415:15ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-6
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή28/01/2415:30ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/02/2415:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.7-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο03/02/2415:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.3-5
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/02/2415:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή04/02/2415:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/02/2415:30ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ.0-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή04/02/2415:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΤΟΣ Α.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή04/02/2415:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή04/02/2415:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.7-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/02/2415:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-5
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/02/2417:15ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.7-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/02/2415:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο10/02/2415:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-4
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο10/02/2415:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε.2-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/02/2417:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή11/02/2415:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΤΟΣ Α.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή11/02/2415:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-6
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή11/02/2415:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-6
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή11/02/2415:30ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή11/02/2415:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-5
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Τετάρτη28/02/2416:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/02/2415:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΣΙΑΣ Α.2-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο17/02/2415:45ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.7-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο17/02/2416:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.5-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή18/02/2415:45ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/02/2415:45ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.5-2
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή18/02/2415:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/02/2415:45ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.7-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή18/02/2415:45ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή18/02/2415:45ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή18/02/2415:45ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΠΑΝΤΟΣ Α.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο24/02/2416:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.3-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο24/02/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο24/02/2416:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/02/2417:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.8-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή25/02/2413:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.7-5
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή25/02/2413:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή25/02/2416:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή25/02/2416:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή25/02/2416:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-8
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη06/03/2417:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/03/2416:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-7
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο02/03/2416:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.7-3
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο02/03/2416:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή03/03/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή03/03/2416:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.3-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή03/03/2416:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/03/2416:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή03/03/2416:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.1-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/03/2416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή03/03/2416:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο09/03/2416:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/03/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/03/2417:15ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α.4-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή10/03/2416:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε.2-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή10/03/2416:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή10/03/2416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Κ.0-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή10/03/2416:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΖΙΜΑ Μ.5-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή10/03/2416:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.5-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή10/03/2416:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/03/2416:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/03/2416:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.7-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο23/03/2416:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.0-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο23/03/2416:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή24/03/2416:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή24/03/2416:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΖΙΜΑ Μ.4-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή24/03/2416:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.0-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή24/03/2416:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή24/03/2416:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή24/03/2416:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/03/2417:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο30/03/2416:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο30/03/2416:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.3-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο30/03/2416:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/03/2417:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή31/03/2416:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.4-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή31/03/2417:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή31/03/2417:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-4
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή31/03/2417:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.4-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή31/03/2417:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή31/03/2417:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/04/2416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/04/2417:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο06/04/2417:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.5-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή07/04/2417:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή07/04/2417:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή07/04/2417:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.2-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή07/04/2417:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-4
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή07/04/2417:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή07/04/2417:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή07/04/2417:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΙΧΑΣ Σ.0-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη10/04/2417:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.5-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη10/04/2417:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΟΣΗΣ Λ.3-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη10/04/2417:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.8-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη10/04/2417:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη10/04/2417:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.4-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη10/04/2417:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΤετάρτη10/04/2417:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη10/04/2417:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Ι.4-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη10/04/2417:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Τετάρτη10/04/2418:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.8-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/04/2417:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/04/2418:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.1-2
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή14/04/2417:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.3-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή14/04/2417:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-6
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή14/04/2417:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή14/04/2417:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΠΑΣΙΑΣ Α.0-6
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή14/04/2417:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή14/04/2417:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε.4-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή14/04/2417:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.4-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη01/05/2418:00ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-7


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο20/04/2417:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο20/04/2417:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο20/04/2417:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/04/2417:15ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.5-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/04/2417:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Κ.8-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή21/04/2417:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ.4-1
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή21/04/2417:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.4-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/04/2417:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή21/04/2417:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή21/04/2417:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.4-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη24/04/2417:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.3-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη24/04/2417:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-5
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη24/04/2417:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-5
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΤετάρτη24/04/2417:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΤετάρτη24/04/2417:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε.1-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη24/04/2417:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-5
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/04/2417:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΤετάρτη24/04/2417:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Τετάρτη24/04/2418:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη24/04/2418:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-4


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο27/04/2417:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.5-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο27/04/2417:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.5-3
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/04/2419:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.4-2
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή28/04/2417:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/04/2417:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή28/04/2417:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-7
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/04/2417:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.5-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή28/04/2417:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή28/04/2417:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή28/04/2417:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-0


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο11/05/2417:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/05/2417:15ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή12/05/2417:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.2-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή12/05/2417:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-6
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή12/05/2417:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή12/05/2417:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΖΙΜΑ Κ.2-6
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή12/05/2417:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-6
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή12/05/2417:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.4-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή12/05/2417:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-7
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/05/2417:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.5-6


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/05/2417:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ.7-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη15/05/2418:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.0-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη15/05/2418:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΤετάρτη15/05/2418:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-3
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη15/05/2418:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη15/05/2418:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-4
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Τετάρτη15/05/2418:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι.9-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη15/05/2418:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.4-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΤετάρτη15/05/2418:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.6-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη16/05/2420:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο18/05/2417:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/05/2418:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο18/05/2418:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/05/2418:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΝΤΟΣ Α.5-1
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή19/05/2418:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή19/05/2418:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή19/05/2418:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή19/05/2418:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΖΙΜΑ Κ.0-6
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή19/05/2418:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-5
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή19/05/2418:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο25/05/2418:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-6
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/05/2418:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.5-5
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/05/2418:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Λ.3-5
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο25/05/2418:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.7-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή26/05/2416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή26/05/2418:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΗΛΙΑ Ε.3-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/05/2418:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή26/05/2418:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή26/05/2418:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-7
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή26/05/2418:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΖΙΜΑ Κ.5-1


35η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο01/06/2417:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/06/2418:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο01/06/2418:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο01/06/2418:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/06/2418:00
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή02/06/2418:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/06/2418:00
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/06/2418:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή02/06/2418:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή02/06/2418:00


36η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη05/06/2418:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Τετάρτη05/06/2418:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη05/06/2418:00
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Τετάρτη05/06/2418:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη05/06/2418:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΤετάρτη05/06/2418:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΝΗΛΙΟΥΤετάρτη05/06/2418:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη05/06/2418:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη05/06/2418:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΤετάρτη05/06/2418:00


37η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ


38η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ