Γκλινάβος
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Hall of brands
Δωδώνη
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο25/09/2117:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο25/09/2117:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/09/2117:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή26/09/2117:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΝΙΚΑΣ Χ.1-4
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/09/2119:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.5-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/10/2116:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.5-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο02/10/2117:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/10/2119:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή03/10/2117:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή03/10/2117:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-3
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο09/10/2116:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/10/2116:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο09/10/2116:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή10/10/2116:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή10/10/2116:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-1
Ρεπό: Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο16/10/2116:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.0-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο16/10/2117:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/10/2118:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο16/10/2120:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/10/2116:15ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-0
Ρεπό: ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο23/10/2117:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/10/2118:45ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.3-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή24/10/2116:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-4
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή24/10/2116:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή24/10/2116:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο30/10/2116:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο30/10/2116:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο30/10/2116:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/10/2117:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.6-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/10/2119:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-2
Ρεπό: Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/11/2117:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.0-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο06/11/2117:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή07/11/2115:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή07/11/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/11/2115:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο13/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο13/11/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο13/11/2115:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.3-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή14/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/11/2117:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)2-2
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο20/11/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/11/2117:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/11/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/11/2117:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-1
Ρεπό: ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο27/11/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/11/2117:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή28/11/2115:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή28/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-4
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη15/12/2115:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-5
Ρεπό: Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο04/12/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο04/12/2115:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑEPIRUS SPORTΣάββατο04/12/2115:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/12/2117:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/12/2117:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΣάββατο18/12/2117:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/12/2117:15ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή19/12/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΝΙΚΑΣ Χ.1-5
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/12/2117:15ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-5
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη19/01/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο15/01/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο15/01/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο15/01/2215:15ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο15/01/2215:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/01/2217:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο22/01/2215:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο22/01/2217:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/01/2217:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/01/2215:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-3
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/01/2217:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
Ρεπό: Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή30/01/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή30/01/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή30/01/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/01/2217:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη09/02/2215:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΙΣΚΑΣ Π.1-0
Ρεπό: ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο05/02/2215:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο05/02/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο05/02/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/02/2217:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/02/2217:45ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣEPIRUS SPORTΣάββατο12/02/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο12/02/2215:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-5
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή13/02/2215:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή13/02/2215:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή13/02/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.2-1
Ρεπό: Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/02/2215:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο19/02/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/02/2217:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή20/02/2215:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/02/2216:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-2
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑEPIRUS SPORTΣάββατο26/02/2215:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/02/2219:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή27/02/2215:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/02/2217:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο05/03/2216:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΤετάρτη02/03/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΙΚΑΣ Χ.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη02/03/2216:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη02/03/2216:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη02/03/2216:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη02/03/2217:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΣΙΑΣ Α.1-4
Ρεπό: ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο12/03/2216:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο12/03/2216:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/03/2216:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.7-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο12/03/2216:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο12/03/2216:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-1
Ρεπό: Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο19/03/2216:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή20/03/2213:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΜΑ Μ.2-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή20/03/2216:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή20/03/2216:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-4
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/03/2217:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ