Μπαράτσας
Hall of brands
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος

<< Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος
PLAY OFF Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο25/09/2117:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο25/09/2117:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.7-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή26/09/2117:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/09/2117:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-5
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή26/09/2117:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο02/10/2117:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.5-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/10/2117:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή03/10/2117:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή03/10/2117:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/10/2117:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Ρεπό: Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο09/10/2116:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-5
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή10/10/2116:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή10/10/2116:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή10/10/2116:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.7-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή10/10/2116:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο16/10/2116:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο16/10/2116:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο16/10/2116:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α.0-5
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο16/10/2116:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή17/10/2116:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-1
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-3
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο23/10/2116:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-3 α.α.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο23/10/2116:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή24/10/2116:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή24/10/2116:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-0
Ρεπό: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο30/10/2116:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο30/10/2116:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή31/10/2115:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή31/10/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.3-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή31/10/2115:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-1
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο06/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/11/2115:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή07/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.5-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή07/11/2115:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-5
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή07/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο13/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο13/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή14/11/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΣΚΑΣ Π.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή14/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-5
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο20/11/2115:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.9-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/11/2115:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή21/11/2115:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή21/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο27/11/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο27/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο27/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.8-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή28/11/2115:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.7-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή28/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο04/12/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.5-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο04/12/2115:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/12/2115:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/12/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή05/12/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.6-1
Ρεπό: Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/12/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο18/12/2115:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3 α.α.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο18/12/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/12/2115:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή19/12/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.8-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 0-3 α.α.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή16/01/2215:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή16/01/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή16/01/2215:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή16/01/2215:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0
Ρεπό: Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ 3-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο22/01/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-5
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή23/01/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/01/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη02/02/2215:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-0
Ρεπό: ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/01/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο29/01/2215:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο29/01/2215:15ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή30/01/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή30/01/2215:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.1-0
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ3-0 α.α.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο05/02/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο05/02/2215:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/02/2215:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή06/02/2215:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο12/02/2215:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο12/02/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο12/02/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή13/02/2215:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.4-1
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο19/02/2215:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.4-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή20/02/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή20/02/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή20/02/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/02/2215:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.4-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο26/02/2215:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.7-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο26/02/2215:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ.4-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/02/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-5
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ0-3 α.α.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη02/03/2216:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη02/03/2216:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.1-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΤετάρτη02/03/2216:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη02/03/2216:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-0
Ρεπό: ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ3-0 α.α.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή13/03/2216:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-8
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/03/2216:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή13/03/2216:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή13/03/2216:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-6
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο19/03/2216:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.7-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΥΑΣ Σάββατο19/03/2216:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο19/03/2216:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο19/03/2216:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-6
Ρεπό: Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ