Γκλινάβος
Hall of brands
Μπαράτσας
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2020-21

Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2020-21 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο12/09/2017:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.5-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο12/09/2017:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή13/09/2017:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-5
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή13/09/2017:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.5-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή13/09/2017:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή13/09/2017:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-4
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή13/09/2017:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο19/09/2017:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο19/09/2017:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο19/09/2017:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο19/09/2017:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣEPIRUS SPORTΚυριακή20/09/2017:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/09/2017:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-5
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή20/09/2017:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΙΚΑΣ Χ.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο26/09/2017:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-3
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/09/2017:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/09/2017:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.4-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/09/2015:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.0-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή27/09/2017:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.8-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή27/09/2017:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή27/09/2017:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο03/10/2017:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο03/10/2017:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΓΩΓΟΥ Α.6-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/10/2017:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/10/2017:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-3
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/10/2017:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-5
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή04/10/2017:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή04/10/2017:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ