Μπαράτσας
Παπαμάνος
Hall of brands
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20

<< MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/09/1917:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο21/09/1917:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο21/09/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή22/09/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/09/1917:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/09/1917:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή22/09/1917:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.3-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή22/09/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο28/09/1917:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/09/1917:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο28/09/1917:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-4
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/09/1913:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή29/09/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-5
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1917:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή29/09/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/09/1917:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο05/10/1917:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο05/10/1917:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο05/10/1917:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.6-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/10/1919:15ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή06/10/1917:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1917:00ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή06/10/1917:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή06/10/1917:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο12/10/1916:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο12/10/1916:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1916:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/10/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή13/10/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.3-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή13/10/1916:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-5
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο19/10/1916:00
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο19/10/1916:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή20/10/1916:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή20/10/1916:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/10/1916:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣEPIRUS SPORTΚυριακή20/10/1917:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/10/1917:15


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο26/10/1916:00
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/10/1916:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο26/10/1916:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή27/10/1915:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1915:00
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/10/1915:00
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή27/10/1915:00
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1915:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/11/1915:00
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο02/11/1915:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/11/1915:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο02/11/1915:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή03/11/1915:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή03/11/1915:00
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή03/11/1915:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή03/11/1917:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο09/11/1915:00
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο09/11/1915:00
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή10/11/1915:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή10/11/1915:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1915:00
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/11/1915:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή10/11/1915:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/11/1917:15


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο16/11/1915:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο16/11/1915:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο16/11/1915:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/11/1915:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή17/11/1915:00
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/11/1915:00
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή17/11/1915:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYEPIRUS SPORTΚυριακή17/11/1917:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο23/11/1915:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο23/11/1915:00
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο23/11/1915:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή24/11/1915:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/11/1915:00
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή24/11/1915:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή24/11/1915:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/11/1915:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ