Hall of brands
Δωδώνη
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20

MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο21/09/1917:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/09/1917:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-7
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο21/09/1917:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/09/1919:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή22/09/1917:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή22/09/1917:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή22/09/1917:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/09/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο28/09/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π.4-5
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο28/09/1917:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο28/09/1917:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/09/1919:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή29/09/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή29/09/1917:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή29/09/1917:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή29/09/1917:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/10/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο05/10/1917:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.3-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/10/1917:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-8
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο05/10/1917:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.1-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο05/10/1917:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.3-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο05/10/1917:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.6-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή06/10/1917:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή06/10/1917:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο12/10/1916:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.9-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1916:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή13/10/1916:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή13/10/1916:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή13/10/1916:30ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή13/10/1916:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΙΚΑΣ Χ.1-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/10/1917:15ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/10/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-4
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΛΙΑΡΟΣ Π.6-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο19/10/1916:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.2-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-7
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/10/1916:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.2-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/10/1916:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.2-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο26/10/1916:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/10/1917:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/10/1915:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.2-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή27/10/1915:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.8-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή27/10/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή27/10/1915:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο02/11/1915:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-7
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή03/11/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-5
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/11/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΣ Β.5-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή03/11/1915:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/11/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη06/11/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/11/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.7-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο09/11/1915:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/11/1917:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή10/11/1915:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.4-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/11/1915:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/11/1917:15ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο16/11/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο16/11/1915:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο16/11/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΝΙΚΑΣ Χ.4-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/11/1915:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.7-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή17/11/1915:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.4-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή17/11/1915:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή17/11/1915:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-8
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/11/1917:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/11/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο23/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.5-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο23/11/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή24/11/1915:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή24/11/1915:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή24/11/1915:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/11/1915:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/11/1918:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-14


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο30/11/1915:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο30/11/1915:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο30/11/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή01/12/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή01/12/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/12/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.3-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή01/12/1915:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-4
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή01/12/1915:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.7-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο07/12/1915:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/12/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο07/12/1915:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.4-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/12/1917:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-5
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή08/12/1915:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή08/12/1915:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή08/12/1915:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.4-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή08/12/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο14/12/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο14/12/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.5-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/12/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-4
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή15/12/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.0-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/12/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή15/12/1915:00ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή15/12/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΛΙΑΡΟΣ Π.4-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/12/1917:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.4-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο11/01/2015:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο11/01/2015:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/01/2015:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-4
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/01/2015:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-2
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή12/01/2015:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-6
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή12/01/2015:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή12/01/2015:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή12/01/2015:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.3-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο18/01/2015:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο18/01/2015:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.1-3
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/01/2015:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο18/01/2015:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/01/2015:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-4
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/01/2017:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/01/2015:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.7-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή19/01/2015:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/01/2015:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο25/01/2015:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-6
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο25/01/2015:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/01/2015:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο01/02/2015:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/02/2015:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/02/2015:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/02/2015:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/02/2017:15ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή02/02/2015:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή02/02/2015:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή02/02/2015:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/02/2015:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο08/02/2015:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή09/02/2015:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/02/2015:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.7-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή09/02/2015:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.0-7
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή09/02/2015:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή09/02/2015:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.5-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή09/02/2015:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/02/2015:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο15/02/2015:30ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο15/02/2015:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.4-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο15/02/2015:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.6-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο15/02/2015:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/02/2017:15ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-6
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή16/02/2015:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή16/02/2015:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/02/2015:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο22/02/2015:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο22/02/2015:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/02/2015:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή23/02/2015:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή23/02/2015:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΙΚΑΣ Χ.1-4
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή23/02/2015:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-6
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή23/02/2015:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/03/2015:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο07/03/2016:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο07/03/2016:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο07/03/2016:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή08/03/2016:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή08/03/2016:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή08/03/2016:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή08/03/2016:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.3-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ