Δωδώνη
Lexis Edu
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/09/1917:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο21/09/1917:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-3
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο21/09/1917:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.0-3
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή22/09/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή22/09/1917:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή22/09/1917:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-5
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή22/09/1917:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/09/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο28/09/1917:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.4-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/09/1917:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο28/09/1917:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΝΗΣΟΥ Σάββατο28/09/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο28/09/1917:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.6-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή29/09/1917:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.3-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή29/09/1917:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή29/09/1917:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο05/10/1917:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-8
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο05/10/1917:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο05/10/1917:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-5
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο05/10/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή06/10/1917:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή06/10/1917:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή06/10/1917:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή06/10/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο12/10/1916:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο12/10/1916:30ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο12/10/1916:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/10/1917:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.2-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή13/10/1916:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή13/10/1916:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή13/10/1916:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή13/10/1916:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο19/10/1916:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-6
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.0-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.4-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΝΗΣΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/10/1917:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή20/10/1916:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο26/10/1916:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/10/1916:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.6-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο26/10/1916:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή27/10/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-0 α.α.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή27/10/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή27/10/1915:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή27/10/1915:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή27/10/1915:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο02/11/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-6
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.5-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΝΗΣΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο02/11/1915:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/11/1917:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή03/11/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-4
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή03/11/1915:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή03/11/1915:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο09/11/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/11/1915:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ.8-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή10/11/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-4
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή10/11/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/11/1919:30ΝΕΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο16/11/1915:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-7
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο16/11/1915:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.4-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΗΣΟΥ Σάββατο16/11/1915:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.4-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/11/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/11/1917:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή17/11/1915:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή17/11/1915:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή17/11/1915:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο23/11/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο23/11/1915:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο23/11/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο23/11/1915:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/11/1915:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή24/11/1915:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή24/11/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή24/11/1915:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο30/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-9
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο30/11/1915:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο30/11/1915:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/11/1917:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή01/12/1915:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.4-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή01/12/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή01/12/1915:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή01/12/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο07/12/1915:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-0 α.α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΝΗΣΟΥ Σάββατο07/12/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.2-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο07/12/1915:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή08/12/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή08/12/1915:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-4
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή08/12/1915:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή08/12/1915:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο14/12/1915:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/12/1915:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή15/12/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-11
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή15/12/1915:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή15/12/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή15/12/1915:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή15/12/1915:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή15/12/1915:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο11/01/2015:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.9-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΝΗΣΟΥ Σάββατο11/01/2015:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο11/01/2015:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.0-4
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/01/2017:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή12/01/2015:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή12/01/2015:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή12/01/2015:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.5-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/01/2015:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο18/01/2015:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο18/01/2015:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή19/01/2015:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-8
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή19/01/2015:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.4-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή19/01/2015:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή19/01/2015:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.0-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή19/01/2015:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ 3-0 α.α.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο25/01/2015:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.7-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο25/01/2015:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο25/01/2015:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/01/2015:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/01/2017:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή26/01/2015:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΗΣΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0-3 α.α.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο01/02/2015:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-9
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/02/2015:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο01/02/2015:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-5
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή02/02/2015:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή02/02/2015:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή02/02/2015:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-2
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή02/02/2015:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/02/2015:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.8-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο08/02/2015:30ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο08/02/2015:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/02/2017:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή09/02/2015:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή09/02/2015:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη12/02/2019:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο15/02/2015:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-5
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο15/02/2015:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή16/02/2015:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-5
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή16/02/2015:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή16/02/2015:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή16/02/2015:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή16/02/2015:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-5


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ0-3 α.α.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο22/02/2015:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-4
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο22/02/2015:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.5-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο22/02/2015:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.6-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο22/02/2015:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή23/02/2015:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/02/2015:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή23/02/2015:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο07/03/2016:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-12
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΗΛΙΟΥΣάββατο07/03/2016:20ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-5
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/03/2017:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή08/03/2016:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΡΥΑΣ Κυριακή08/03/2016:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή08/03/2016:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή08/03/2016:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΥΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ