Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Δωδώνη
Μπαράτσας
Hall of brands
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορια Α Ομιλος

Γ Κατηγορια Β Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή23/09/1811:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.7-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή23/09/1812:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.5-0
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/09/1812:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.0-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/09/1816:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή30/09/1812:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-8
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή30/09/1813:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.1-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/09/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-5
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή30/09/1817:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-4
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή30/09/1817:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο06/10/1816:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.2-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/10/1817:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.5-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή07/10/1812:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.8-0
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1812:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο20/10/1816:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.1-1
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή21/10/1812:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.1-5
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-2
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/10/1816:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/11/1815:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.4-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο03/11/1815:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή04/11/1812:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.2-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/11/1815:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή04/11/1815:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/11/1817:15ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή11/11/1812:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-2
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1812:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Λ.1-5
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/11/1812:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΤΖΟΒΑΣ Λ.1-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/11/1812:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Π.7-1
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-4
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/11/1819:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/11/1815:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε.0-4
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/11/1819:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-2
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή18/11/1812:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-6
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.3-4
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-6


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο24/11/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή25/11/1812:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1812:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/11/1812:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.3-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή25/11/1815:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.4-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή25/11/1815:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή02/12/1812:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-3
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή02/12/1812:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-8
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.3-4
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή02/12/1815:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/12/1819:30ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/12/1815:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/12/1812:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή09/12/1812:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή09/12/1812:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/12/1817:15ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/12/1819:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή13/01/1912:00
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή13/01/1912:00
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/01/1912:00
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή13/01/1915:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/01/1915:00
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή13/01/1915:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ