Lexis Edu
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Hall of brands
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορια Β Ομιλος

<< Γ Κατηγορια Α Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο22/09/1818:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή23/09/1812:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή23/09/1812:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή23/09/1817:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.6-4
Ρεπό: Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙEPIRUS SPORTΣάββατο29/09/1816:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-2
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο29/09/1818:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΛΙΑΡΟΣ Π.4-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/09/1812:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-5
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή30/09/1814:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-4
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή30/09/1817:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή07/10/1812:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-4
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/10/1812:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.4-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή07/10/1816:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή07/10/1816:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή07/10/1818:30ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-4
Ρεπό: Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.5-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο20/10/1819:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-5
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/10/1814:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-6
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΜΗΛΕΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.6-4
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή21/10/1819:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/11/1819:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε.5-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/11/1812:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-5
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή04/11/1812:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.4-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1814:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή04/11/1815:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Β.1-1
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο10/11/1817:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-6
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.4-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή11/11/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή11/11/1815:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-3
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο17/11/1819:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-4
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή18/11/1812:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή18/11/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή18/11/1819:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/11/1817:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.1-1
Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/11/1815:00ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο24/11/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/11/1819:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ.0-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή25/11/1812:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή25/11/1815:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.6-1
Ρεπό: Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο01/12/1819:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.7-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή02/12/1812:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.12-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή02/12/1815:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.7-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/12/1817:15ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣEPIRUS SPORTΚυριακή02/12/1819:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-6
Ρεπό: Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή09/12/1812:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή09/12/1812:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/12/1815:00ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.0-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή09/12/1815:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-7
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή09/12/1819:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-3
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή20/01/1912:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΑΣΗΣ Γ.3-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/01/1915:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Λ.1-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή20/01/1917:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.1-5
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/01/1919:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-1
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή20/01/1919:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Ρεπό: ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο26/01/1916:15ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.2-4
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο26/01/1918:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-3
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/01/1912:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.4-5
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή27/01/1915:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.4-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή27/01/1915:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.3-3
Ρεπό: Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/02/1919:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.5-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή03/02/1912:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή03/02/1912:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή03/02/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/02/1919:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-2
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/02/1917:15ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο09/02/1917:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή10/02/1912:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΗΛΙΑ Ε.4-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/02/1915:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-5
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή10/02/1915:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-2
Ρεπό: Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο16/02/1917:45ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή17/02/1912:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.1-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή17/02/1915:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-4
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/02/1917:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-2
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο23/02/1917:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.2-3
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή24/02/1912:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-6
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή24/02/1913:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή24/02/1915:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β.17-3
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/02/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-2
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο02/03/1917:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-7
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/03/1912:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.0-4
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή03/03/1912:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή03/03/1915:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/03/1919:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.4-1
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο16/03/1916:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/03/1916:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-6
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή17/03/1913:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.3-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή17/03/1913:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.5-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή17/03/1916:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-3
Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο23/03/1917:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-6
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή24/03/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Λ.1-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/03/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-5
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή24/03/1916:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/03/1917:15ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Χ.3-2
Ρεπό: Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/03/1919:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή31/03/1913:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή31/03/1917:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.6-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή31/03/1917:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Ι.1-5
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/03/1920:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-3
Ρεπό: Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙEPIRUS SPORTΣάββατο06/04/1917:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο06/04/1919:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/04/1919:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.2-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή07/04/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.3-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/04/1917:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.5-3
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/04/1919:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-7
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/04/1913:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή21/04/1913:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.1-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή21/04/1917:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή21/04/1917:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-1
Ρεπό: ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ