Lexis Edu
Hall of brands
Δωδώνη
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο08/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.4-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή09/09/1817:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Σ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή09/09/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη12/09/1819:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο15/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή16/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή16/09/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ.5-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή16/09/1817:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή16/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-6
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο22/09/1817:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/09/1818:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή23/09/1817:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή23/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή23/09/1817:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.5-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή23/09/1817:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο29/09/1817:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/09/1817:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο29/09/1817:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/09/1817:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο29/09/1817:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή30/09/1817:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή30/09/1817:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή30/09/1817:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο06/10/1816:30
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/10/1819:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή07/10/1816:30
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή07/10/1816:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/10/1816:30
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή07/10/1816:30
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή07/10/1816:30
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή07/10/1816:30


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/10/1816:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/10/1816:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο20/10/1816:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο20/10/1816:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο20/10/1816:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή21/10/1816:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή21/10/1816:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο27/10/1815:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο27/10/1815:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/10/1818:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/10/1815:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή28/10/1815:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή28/10/1815:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή28/10/1815:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή28/10/1815:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ