Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Δωδώνη
Lexis Edu
Hall of brands
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο08/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.4-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή09/09/1817:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Σ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή09/09/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη12/09/1819:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο15/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή16/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή16/09/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ.5-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή16/09/1817:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή16/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-6
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο22/09/1817:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/09/1818:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή23/09/1817:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή23/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή23/09/1817:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.5-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή23/09/1817:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο29/09/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο29/09/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-5
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή30/09/1817:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.5-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή30/09/1817:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή30/09/1817:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο06/10/1816:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/10/1819:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/10/1816:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή07/10/1816:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή07/10/1816:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/10/1816:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-3
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.5-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο20/10/1816:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή21/10/1816:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο27/10/1816:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/10/1818:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/10/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή28/10/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή28/10/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο03/11/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο03/11/1815:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή04/11/1814:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/11/1814:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή04/11/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/11/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣάββατο10/11/1800:003-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/11/1817:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΗΣΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή11/11/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή11/11/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.4-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/11/1817:15ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο17/11/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο17/11/1815:000-3 α.α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή18/11/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή18/11/1815:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο24/11/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο24/11/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο24/11/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.4-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο24/11/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο24/11/1815:003-0 α.α.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/11/1817:15ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή25/11/1814:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/11/1818:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/12/1800:003-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο01/12/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο01/12/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή02/12/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή02/12/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΙΚΑΣ Δ.0-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο08/12/1800:000-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο08/12/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο08/12/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο08/12/1815:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/12/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/12/1817:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή09/12/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή09/12/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο15/12/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο15/12/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή16/12/1800:003-0 α.α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή16/12/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.6-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/12/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/12/1816:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-6


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο19/01/1914:45ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.7-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο19/01/1914:45ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/01/1914:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο19/01/1914:45ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο19/01/1915:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή20/01/1915:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/01/1917:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/01/1915:00ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Σάββατο26/01/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο26/01/1915:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-4
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚυριακή27/01/1900:003-0 α.α.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή27/01/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο02/02/1915:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο02/02/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο02/02/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/02/1917:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/02/1912:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή03/02/1915:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή03/02/1915:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο09/02/1915:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο09/02/1915:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο09/02/1915:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο09/02/1915:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-5
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή10/02/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή10/02/1915:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο16/02/1915:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚυριακή17/02/1900:003-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/02/1915:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΚΕΛΗΣ Θ.4-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή17/02/1915:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.2-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή17/02/1915:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο23/02/1915:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο23/02/1915:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/02/1900:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή24/02/1915:30ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή24/02/1915:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΙΚΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή24/02/1915:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη06/03/1916:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Τετάρτη06/03/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/03/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΝΗΛΙΟΥΣάββατο02/03/1915:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚυριακή03/03/1900:003-0 α.α.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή03/03/1915:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή03/03/1915:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή03/03/1915:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή03/03/1915:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-7
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή03/03/1915:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-4


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο16/03/1916:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/03/1916:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο16/03/1916:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.5-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/03/1916:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚυριακή17/03/1900:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή17/03/1915:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή17/03/1916:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή17/03/1916:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΗΣΟΥ Σάββατο23/03/1916:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/03/1917:15ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή24/03/1916:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή24/03/1916:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή24/03/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή24/03/1916:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή24/03/1916:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο30/03/1916:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο30/03/1916:30
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο30/03/1916:30
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή31/03/1914:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή31/03/1917:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή31/03/1917:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή31/03/1917:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη03/04/1917:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη03/04/1917:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη03/04/1917:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη03/04/1917:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη03/04/1917:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη03/04/1917:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη03/04/1917:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ