Παπαμάνος
Δωδώνη
Lexis Edu
Μπαράτσας
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18

<< MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18
Αγωνας καταταξης ανοδου στην Α ερασιτεχνικη 2017-18 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/09/1717:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο09/09/1717:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο09/09/1717:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο09/09/1717:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/09/1719:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή10/09/1717:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή10/09/1717:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή10/09/1717:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο16/09/1717:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο16/09/1717:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/09/1717:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.4-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή17/09/1717:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή17/09/1717:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/09/1717:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/09/1717:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή17/09/1717:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/09/1716:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/09/1719:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή24/09/1716:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/09/1716:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/09/1719:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο30/09/1716:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή01/10/1713:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή01/10/1716:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή01/10/1716:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.0-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή01/10/1716:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή01/10/1716:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/10/1717:15ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/10/1717:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/10/1719:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή08/10/1716:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή08/10/1716:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΓΩΓΟΥ Α.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή08/10/1716:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/10/1717:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο14/10/1715:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο14/10/1715:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή15/10/1715:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή15/10/1715:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΩΓΑ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή15/10/1715:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή15/10/1715:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή15/10/1715:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-5
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/10/1717:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο21/10/1715:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/10/1715:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο21/10/1715:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/10/1712:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή22/10/1715:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/10/1715:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/10/1719:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.0-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη08/11/1718:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/10/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο28/10/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή29/10/1715:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/10/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή29/10/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή29/10/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/11/1719:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/11/1713:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή05/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή05/11/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή05/11/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.4-3
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή12/11/1715:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή12/11/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/11/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή12/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα13/11/1718:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/11/1719:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/11/1715:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο18/11/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή19/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή19/11/1715:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.8-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή19/11/1715:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/11/1718:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη29/11/1715:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο25/11/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/11/1717:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.0-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/11/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή26/11/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.4-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/11/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/11/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.6-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο09/12/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/12/1717:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή10/12/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΑΚΡΗΣ Κ.0-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή10/12/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή10/12/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.3-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή10/12/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/12/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/12/1717:15ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή17/12/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή17/12/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο06/01/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-4
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο06/01/1815:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο06/01/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή07/01/1815:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.6-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή07/01/1815:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/01/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/01/1817:15ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/01/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή14/01/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή14/01/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή14/01/1815:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή14/01/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/01/1817:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ.5-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/01/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή21/01/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-5
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/01/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/1817:15ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Τετάρτη24/01/1815:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο27/01/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο27/01/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.3-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή28/01/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή28/01/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή28/01/1815:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή28/01/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/01/1815:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/02/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο03/02/1815:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/02/1817:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/02/1813:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1815:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή04/02/1815:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή04/02/1815:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.2-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή04/02/1815:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο10/02/1815:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο10/02/1815:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/02/1815:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή11/02/1815:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.9-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή11/02/1815:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.5-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή11/02/1815:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-4
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/02/1815:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/02/1815:45ΘΑΝΟΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/02/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή25/02/1812:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.5-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/02/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-5
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή25/02/1815:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή25/02/1815:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή25/02/1815:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/02/1815:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/02/1817:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο03/03/1816:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/03/1816:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή04/03/1816:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.4-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή04/03/1816:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ.4-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή04/03/1816:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή04/03/1816:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή04/03/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥΤετάρτη07/03/1816:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.4-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο10/03/1816:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/03/1819:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή11/03/1816:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/03/1816:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/03/1816:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή11/03/1816:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/03/1817:15ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΝΟΣ Σ.2-6
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/03/1819:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-4


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/03/1815:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο17/03/1816:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή18/03/1816:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.2-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή18/03/1816:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/03/1816:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή18/03/1816:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.5-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή18/03/1816:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή18/03/1816:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/03/1815:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/03/1816:45ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.2-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο24/03/1816:45ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/03/1819:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/03/1813:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή25/03/1813:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή25/03/1813:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη04/04/1817:45ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο31/03/1817:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/03/1817:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.1-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/04/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή01/04/1817:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή01/04/1817:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή01/04/1817:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή01/04/1817:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/04/1817:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΕΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο14/04/1817:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο14/04/1817:30ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.7-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο14/04/1817:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο14/04/1817:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο14/04/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο14/04/1817:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.4-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/04/1819:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο21/04/1817:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/04/1819:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΕΟΣ Κ.1-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/04/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/04/1817:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/04/1817:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή22/04/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή22/04/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΙΤΣΟΣ Χ.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή22/04/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο28/04/1817:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο28/04/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο28/04/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο28/04/1817:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.5-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο28/04/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-4
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/04/1819:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο05/05/1817:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο05/05/1817:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο05/05/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο05/05/1817:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε.3-6
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο05/05/1817:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Σάββατο05/05/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/05/1817:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.2-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο05/05/1817:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-3