Μπαράτσας
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Δωδώνη
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/09/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.1-3
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο09/09/1717:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο09/09/1717:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο09/09/1717:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή10/09/1717:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.2-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή10/09/1717:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή10/09/1717:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.7-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή10/09/1717:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο16/09/1716:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-4
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο16/09/1717:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο16/09/1717:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/09/1717:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο16/09/1717:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/09/1714:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-4
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή17/09/1717:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.5-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή17/09/1717:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/09/1711:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.7-1
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή24/09/1716:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-5
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή24/09/1716:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο30/09/1716:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο30/09/1716:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο30/09/1716:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.5-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή01/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.1-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή01/10/1716:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο07/10/1716:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-6
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο07/10/1716:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή08/10/1713:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-6
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.6-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή08/10/1716:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.5-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή08/10/1716:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο14/10/1715:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο14/10/1715:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο14/10/1715:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/10/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή15/10/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.5-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή15/10/1715:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.5-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή15/10/1715:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή15/10/1717:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο21/10/1715:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο21/10/1715:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο21/10/1715:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο21/10/1715:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή22/10/1715:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή22/10/1715:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.7-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/10/1715:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-12
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή22/10/1715:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο28/10/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.6-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο28/10/1715:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/10/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή29/10/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Κ.3-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή29/10/1718:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΕΟΣ Κ.1-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/11/1712:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-8
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή05/11/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο11/11/1715:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/1717:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-4
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/11/1715:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-5
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/11/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-4
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή12/11/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.5-3
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή12/11/1715:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.3-5
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή12/11/1715:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή12/11/1717:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο18/11/1715:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.9-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο18/11/1715:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣEPIRUS SPORTΣάββατο18/11/1718:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή19/11/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.5-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή19/11/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.4-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/11/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο25/11/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/11/1715:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/11/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/11/1711:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-11
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή26/11/1715:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή26/11/1715:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή26/11/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/12/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.4-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο09/12/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.6-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο09/12/1717:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/12/1711:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-4
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή10/12/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/12/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο16/12/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο16/12/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/12/1715:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.8-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/12/1711:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-8
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή17/12/1715:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΥΛΟΥ Ε.6-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο06/01/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο06/01/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚυριακή07/01/1800:000-3 α.α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή07/01/1811:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.3-0 α.α.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή07/01/1815:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-6
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή07/01/1815:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή07/01/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.5-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή07/01/1817:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣάββατο13/01/1800:003-0 α.α.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο13/01/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο13/01/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο13/01/1817:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.2-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚυριακή14/01/1800:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/01/1811:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή14/01/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-5
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο20/01/1817:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1817:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚυριακή21/01/1800:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή21/01/1800:003-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/01/1811:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο27/01/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚυριακή28/01/1800:003-0 α.α.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚυριακή28/01/1800:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή28/01/1815:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.1-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή28/01/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.EPIRUS SPORTΚυριακή28/01/1818:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/02/1815:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/02/1815:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-4
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚυριακή04/02/1800:000-3 α.α.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚυριακή04/02/1800:000-3 α.α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/02/1811:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή04/02/1815:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή04/02/1815:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ.4-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή04/02/1815:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣάββατο10/02/1800:003-0 α.α.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο10/02/1815:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο10/02/1815:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.7-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚυριακή11/02/1800:003-0 α.α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/02/1815:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή11/02/1815:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-5
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή11/02/1815:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.6-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή11/02/1817:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο24/02/1815:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/02/1815:30ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο24/02/1815:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο24/02/1815:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚυριακή25/02/1800:003-0 α.α.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚυριακή25/02/1800:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή25/02/1815:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/03/1816:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ.0-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο03/03/1816:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο03/03/1816:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.5-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο03/03/1818:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-0
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή04/03/1800:000-3 α.α.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή04/03/1800:003-0 α.α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/03/1813:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή04/03/1816:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-6
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή04/03/1816:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο10/03/1816:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο10/03/1816:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή11/03/1816:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-3
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή11/03/1816:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή11/03/1816:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-7
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή11/03/1816:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή11/03/1817:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο17/03/1816:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή18/03/1800:003-0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚυριακή18/03/1800:000-3 α.α.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή18/03/1816:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή18/03/1816:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/03/1816:30ΖΙΩΓΑ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή18/03/1816:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή18/03/1816:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ3-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ3-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣEPIRUS SPORTΣάββατο24/03/1815:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο24/03/1816:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο24/03/1816:45ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο24/03/1816:45ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΩΓΑ Α.1-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο24/03/1816:45ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη04/04/1817:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ0-3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο31/03/1814:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο31/03/1817:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο31/03/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο31/03/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή01/04/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή01/04/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.4-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή15/04/1800:003-0 α.α.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚυριακή15/04/1800:003-0 α.α.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή15/04/1817:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.0-4
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή15/04/1817:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή15/04/1817:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.3-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή15/04/1817:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-4
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή15/04/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή15/04/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.6-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣάββατο21/04/1800:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣάββατο21/04/1800:000-3 α.α.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο21/04/1817:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο21/04/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΖΙΩΓΑ Α.3-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/04/1817:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή29/04/1800:003-0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚυριακή29/04/1800:000-3 α.α.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή29/04/1817:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή29/04/1817:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.6-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή29/04/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.1-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή29/04/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/04/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/04/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚυριακή06/05/1800:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚυριακή06/05/1800:003-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.EPIRUS SPORTΚυριακή06/05/1816:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.5-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή06/05/1816:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή06/05/1816:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-5
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή06/05/1816:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή06/05/1816:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή06/05/1816:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-6