Γκλινάβος
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Παπαμάνος
Lexis Edu
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/09/1717:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο09/09/1717:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή10/09/1717:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή10/09/1717:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΗΣΟΥ Κυριακή10/09/1717:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/09/1717:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή10/09/1717:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή10/09/1717:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/09/1717:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο16/09/1717:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή17/09/1717:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΡΥΑΣ Κυριακή17/09/1717:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/09/1717:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-4
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή17/09/1717:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.7-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή17/09/1717:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή17/09/1717:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.5-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο23/09/1716:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο23/09/1716:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή24/09/1716:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή24/09/1716:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/09/1716:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή24/09/1716:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/09/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο30/09/1716:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο30/09/1716:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-5
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή01/10/1716:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/10/1719:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Δευτέρα02/10/1716:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.5-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1716:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.4-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο07/10/1716:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.5-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή08/10/1716:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή08/10/1716:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή08/10/1716:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/10/1715:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/10/1717:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/10/1712:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.0-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/10/1715:30ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΝΗΣΟΥ Κυριακή15/10/1715:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-6
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή15/10/1715:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-5
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή15/10/1715:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/10/1719:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1715:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο21/10/1715:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/10/1715:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΥΑΣ Σάββατο21/10/1715:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή22/10/1715:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-4
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή22/10/1715:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή22/10/1715:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή22/10/1715:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο28/10/1715:00
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο28/10/1715:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/10/1717:15
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/10/1700:00
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή29/10/1715:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/10/1715:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΗΣΟΥ Κυριακή29/10/1715:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο04/11/1715:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο04/11/1715:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο04/11/1715:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/11/1717:15
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή05/11/1715:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή05/11/1715:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή05/11/1715:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/11/1715:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο11/11/1715:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο11/11/1715:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/11/1715:00
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/11/1712:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή12/11/1715:00
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή12/11/1715:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή12/11/1715:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή12/11/1715:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ