Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Hall of brands
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18

Αγωνες καταταξης Α ερασιτεχνικης 2017-18 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/09/1717:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο09/09/1717:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή10/09/1717:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή10/09/1717:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΗΣΟΥ Κυριακή10/09/1717:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/09/1717:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή10/09/1717:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή10/09/1717:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/09/1717:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο16/09/1717:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή17/09/1717:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΡΥΑΣ Κυριακή17/09/1717:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/09/1717:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-4
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή17/09/1717:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.7-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή17/09/1717:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή17/09/1717:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.5-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο23/09/1716:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο23/09/1716:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή24/09/1716:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή24/09/1716:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/09/1716:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή24/09/1716:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/09/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο30/09/1716:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο30/09/1716:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-5
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή01/10/1716:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή01/10/1716:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/10/1719:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Δευτέρα02/10/1716:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.5-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1716:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.4-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο07/10/1716:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.5-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή08/10/1716:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή08/10/1716:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή08/10/1716:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/10/1715:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/10/1717:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/10/1712:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.0-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/10/1715:30ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΝΗΣΟΥ Κυριακή15/10/1715:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-6
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή15/10/1715:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-5
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή15/10/1715:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/10/1719:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1715:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο21/10/1715:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/10/1715:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΥΑΣ Σάββατο21/10/1715:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή22/10/1715:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-4
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή22/10/1715:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή22/10/1715:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή22/10/1715:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο28/10/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο28/10/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-5
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/10/1717:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή29/10/1715:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή29/10/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-3
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/10/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΗΣΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο04/11/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/11/1717:15ΘΑΝΟΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.4-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή05/11/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή05/11/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/11/1715:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο11/11/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο11/11/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/11/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/11/1712:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή12/11/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή12/11/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή12/11/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή12/11/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο18/11/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-3
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο18/11/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-3 α.α.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΟΒΑΣ Λ.2-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή19/11/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-5
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/11/1715:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΝΗΣΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο25/11/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο25/11/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο25/11/1715:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή26/11/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή26/11/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.5-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/11/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή26/11/1715:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.0-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/11/1717:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣEPIRUS SPORTΣάββατο09/12/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/12/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/12/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή10/12/1715:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/12/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΖΙΩΓΑ Α.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΙΚΑΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή10/12/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.5-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο16/12/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο16/12/1715:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο16/12/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.5-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/12/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.2-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή17/12/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/12/1717:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/01/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/01/1815:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο06/01/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή07/01/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή07/01/1815:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή07/01/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή07/01/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή07/01/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-10


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣάββατο13/01/1800:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο13/01/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/01/1817:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/01/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/01/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή14/01/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή14/01/1815:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο20/01/1815:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/01/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚυριακή21/01/1800:000-3 α.α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή21/01/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή21/01/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή21/01/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο27/01/1815:003-0 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο27/01/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/1815:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/1817:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή28/01/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/02/1815:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο03/02/1815:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο03/02/1815:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.4-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚυριακή04/02/1800:000-3 α.α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή04/02/1815:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή04/02/1815:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή04/02/1815:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη07/02/1815:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/02/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-6
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/02/1815:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/02/1817:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚυριακή11/02/1800:003-0 α.α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή11/02/1815:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή11/02/1815:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-4
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/02/1817:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΙΚΑΣ Δ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΥΑΣ Τετάρτη21/02/1816:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-6


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο24/02/1815:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο24/02/1815:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο24/02/1815:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/02/1817:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚυριακή25/02/1800:003-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή25/02/1815:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή25/02/1815:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή25/02/1815:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/03/1816:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/03/1817:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-5
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚυριακή04/03/1800:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή04/03/1816:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.4-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή04/03/1816:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.2-4
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΗΣΟΥ Κυριακή04/03/1816:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή04/03/1816:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/03/1816:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-4


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο10/03/1816:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο10/03/1816:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/03/1816:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο10/03/1816:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο10/03/1817:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚυριακή11/03/1800:003-0 α.α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή11/03/1816:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή11/03/1816:30ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο17/03/1816:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/03/1816:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚυριακή18/03/1800:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή18/03/1816:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Κ.4-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή18/03/1816:30ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.4-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή18/03/1816:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή18/03/1816:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή18/03/1816:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη14/03/1815:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη14/03/1817:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Σάββατο24/03/1816:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο24/03/1816:45ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο24/03/1816:45ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο24/03/1816:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/03/1817:15ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο31/03/1817:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο31/03/1817:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο31/03/1817:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο31/03/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.2-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή01/04/1817:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.9-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή01/04/1817:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/04/1819:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/04/1817:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο14/04/1817:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚυριακή15/04/1800:003-0 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/04/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή15/04/1817:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή15/04/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή15/04/1817:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/04/1817:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.2-3


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚυριακή22/04/1800:000-3 α.α.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή22/04/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΙΚΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/04/1817:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή22/04/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή22/04/1817:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή22/04/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή22/04/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/04/1819:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο28/04/1817:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-4
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚυριακή29/04/1800:000-3 α.α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή29/04/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΡΥΑΣ Κυριακή29/04/1817:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή29/04/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή29/04/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/04/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-5
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή29/04/1817:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-3


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο05/05/1817:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο05/05/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚυριακή06/05/1800:003-0 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή06/05/1814:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή06/05/1816:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.6-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/05/1816:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή06/05/1816:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή06/05/1816:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1