Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηπείρου
Τρίτη, 23/04/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
24 από 204
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024
(1η φάση)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Κυριακή
17/09/23
17:00
1-2
2.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(1η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
24/09/23
17:00
5-3
3.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(2η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Κυριακή
01/10/23
15:00
1-2
4.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(3η αγ.)
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Τετάρτη
04/10/23
17:00
1-5
5.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(4η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Τετάρτη
18/10/23
17:00
3-0
6.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(5η αγ.)
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Κυριακή
22/10/23
16:30
2-3
7.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(6η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
29/10/23
15:30
6-0
8.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(7η αγ.)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
04/11/23
20:00
1-6
9.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(8η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
12/11/23
15:00
5-0
10.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(9η αγ.)
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΡΥΑΣ
Σάββατο
18/11/23
15:00
1-4
11.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(10η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
25/11/23
15:00
3-0
12.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(11η αγ.)
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΖΩΟΔΟΧΟΥ
Κυριακή
03/12/23
15:00
1-2
13.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(12η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
10/12/23
15:00
4-0
14.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(13η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
17/12/23
15:00
5-1
15.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(14η αγ.)
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Κυριακή
14/01/24
15:00
0-6
16.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(15η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
21/01/24
15:00
3-0
17.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(16η αγ.)
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ
Κυριακή
28/01/24
15:15
1-2
18.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(17η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
03/02/24
15:30
2-0
19.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(18η αγ.)
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΝΗΛΙΟΥ
Κυριακή
11/02/24
15:30
1-6
20.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(19η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
18/02/24
15:45
7-0
21.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(20η αγ.)
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Σάββατο
24/02/24
16:00
1-2
22.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(21η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
03/03/24
16:00
0-0
23.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(22η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
10/03/24
16:00
3-1
24.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(23η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή
24/03/24
16:30
1-3
25.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(24η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
31/03/24
17:00
2-0
26.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(25η αγ.)
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Κυριακή
07/04/24
17:30
0-4
27.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(26η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Τετάρτη
10/04/24
17:30
4-0
28.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(27η αγ.)
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Κυριακή
14/04/24
17:30
0-6
29.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(28η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
21/04/24
17:30
8-1
30.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(29η αγ.)
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
Τετάρτη
24/04/24
18:00
31.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(30η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
28/04/24
17:30
32.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(31η αγ.)
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Κυριακή
12/05/24
17:30
33.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(32η αγ.)
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
34.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(33η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
35.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(34η αγ.)
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
36.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(35η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
37.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(36η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
38.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(37η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
39.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(38η αγ.)
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ