Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηπείρου
Πέμπτη, 28/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
8 από 204
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024
(1η φάση)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο
16/09/23
17:00
0-0 (πεν: 3-0)
2.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(1η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο
23/09/23
17:00
4-0
3.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(2η αγ.)
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Σάββατο
30/09/23
16:30
4-3
4.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(3η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Τετάρτη
04/10/23
17:00
3-4
5.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024
(2η φάση)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Τετάρτη
11/10/23
16:30
1-4
6.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(4η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Τετάρτη
18/10/23
17:00
3-0
7.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(5η αγ.)
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Κυριακή
22/10/23
16:30
1-4
8.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(6η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο
28/10/23
16:30
0-0
9.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(7η αγ.)
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Κυριακή
05/11/23
15:30
1-4
10.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(8η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο
11/11/23
15:00
6-0
11.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(9η αγ.)
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Κυριακή
19/11/23
15:00
0-1
12.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(10η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΚΡΥΑΣ
Σάββατο
25/11/23
15:00
3-1
13.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(11η αγ.)
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
Σάββατο
02/12/23
15:00
0-0
14.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(12η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο
09/12/23
15:00
1-0
15.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(13η αγ.)
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Κυριακή
17/12/23
15:00
3-3
16.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(14η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο
06/01/24
15:00
1-6
17.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(15η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
EPIRUS SPORT
Σάββατο
20/01/24
14:30
2-0
18.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(16η αγ.)
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Σάββατο
27/01/24
15:15
1-2
19.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(17η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο
03/02/24
15:30
3-5
20.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(18η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
10/02/24
15:30
0-2
21.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(19η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο
17/02/24
16:00
5-1
22.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(20η αγ.)
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Κυριακή
25/02/24
16:30
1-8
23.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(21η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
EPIRUS SPORT
Κυριακή
03/03/24
16:00
1-4
24.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(22η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
09/03/24
17:15
4-1
25.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(23η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή
24/03/24
16:30
1-3
26.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(24η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο
30/03/24
16:30
27.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(25η αγ.)
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Κυριακή
07/04/24
17:30
28.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(26η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Τετάρτη
10/04/24
17:30
29.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(27η αγ.)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
30.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(28η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
31.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(29η αγ.)
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
32.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(30η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
33.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(31η αγ.)
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
34.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(32η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
35.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(33η αγ.)
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
36.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(34η αγ.)
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
37.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(35η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
38.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(36η αγ.)
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
39.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(37η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
40.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(38η αγ.)
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ