Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Lexis Edu
Μπαράτσας
Δωδώνη
Παπαμάνος
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 148 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (1η φάση)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/09/2317:001-2
2.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (1η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/09/2317:003-0
3.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (2η αγ.)Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο30/09/2316:451-1
4.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (3η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη04/10/2317:005-4
5.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (4η αγ.)Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη18/10/2317:002-4
6.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (5η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/10/2316:302-2
7.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (6η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/10/2315:304-1
8.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (7η αγ.)Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή05/11/2315:304-3
9.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (8η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/11/2315:001-5
10.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (9η αγ.)Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/11/2315:000-0
11.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (10η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/11/2315:004-1
12.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (11η αγ.)ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή03/12/2315:000-5
13.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (12η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/12/2314:301-3
14.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (13η αγ.)Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/12/2315:004-2
15.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (14η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/01/2415:000-6
16.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (15η αγ.)Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο20/01/2414:302-0
17.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (16η αγ.)ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο27/01/2415:152-1
18.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (17η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/02/2415:300-0
19.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (18η αγ.)ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/02/2417:304-0
20.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (19η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/02/2415:455-2
21.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (20η αγ.)Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή25/02/2413:001-3
22.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (21η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/03/2416:001-2
23.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (22η αγ.)Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή10/03/2416:005-2
24.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (23η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο23/03/2416:303-2
25.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγ.)Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή31/03/2417:002-2
26.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγ.)ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή07/04/2417:300-3
27.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (26η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη10/04/2417:304-0
28.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (27η αγ.)Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή14/04/2417:304-1
29.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (28η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/04/2417:30
30.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (29η αγ.)Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΤετάρτη24/04/2417:30
31.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (30η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/04/2417:30
32.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (31η αγ.)Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
33.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (32η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
34.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (33η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
35.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (34η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
36.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (35η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
37.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (36η αγ.)Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
38.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (37η αγ.)Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
39.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (38η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ