Μπαράτσας
Παπαμάνος
Lexis Edu
Γκλινάβος
Hall of brands
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17

<< Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/09/1615:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο24/09/1617:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-4
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή25/09/1612:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/09/1615:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή25/09/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή25/09/1617:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.1-3
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή25/09/1617:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/10/1610:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.7-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή02/10/1613:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-1
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή02/10/1613:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-0
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή02/10/1614:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/10/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.0-4
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή02/10/1616:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.7-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα03/10/1619:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/10/1619:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή09/10/1612:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-5
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή09/10/1613:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.5-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή09/10/1613:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-4
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.4-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή09/10/1616:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.0-2
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/10/1617:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΝΗΛΙΟΥ Σάββατο15/10/1615:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη19/10/1616:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.7-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη19/10/1619:40ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/10/1616:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.3-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/10/1613:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή23/10/1615:30ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-0 α.α.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή23/10/1615:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/10/1615:00ΖΙΩΓΑ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-8
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή30/10/1612:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.0-4
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή30/10/1612:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή30/10/1612:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.4-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.1-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή30/10/1615:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Φ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα31/10/1619:30ΝΕΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΝΗΛΙΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-0 α.α.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/11/1619:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή06/11/1611:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-0
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή06/11/1615:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή06/11/1615:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Κ.2-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα07/11/1619:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.4-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη09/11/1619:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Παρασκευή11/11/1619:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Ι.3-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο12/11/1615:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.1-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή13/11/1612:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-10
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή13/11/1615:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή13/11/1615:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή13/11/1615:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα14/11/1619:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο19/11/1615:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.7-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή20/11/1612:00ΖΙΩΓΑ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή20/11/1612:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-5
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.4-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα21/11/1619:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΡΑΠΤΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη23/11/1619:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο26/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/11/1611:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΘΑΝΟΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή27/11/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.4-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή27/11/1615:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.2-3
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή27/11/1615:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-5
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/11/1619:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.5-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα28/11/1619:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή04/12/1611:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.7-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή04/12/1612:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-4
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή04/12/1612:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΕΟΣ Κ.0-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή04/12/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-3
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα05/12/1619:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-4
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/12/1619:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΕΟΣ Κ.2-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο10/12/1615:15ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή11/12/1612:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.2-4
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/12/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.3-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη13/12/1619:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.8-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη14/12/1619:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη15/12/1617:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.7-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο17/12/1615:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-4
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή18/12/1611:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.3-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή18/12/1615:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή18/12/1615:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/12/1619:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα19/12/1619:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη21/12/1617:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη04/01/1717:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο21/01/1715:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/01/1719:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή22/01/1712:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.8-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/01/1713:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-5
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/01/1719:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-4
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/01/1719:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή29/01/1713:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή29/01/1715:00ΖΙΩΓΑ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα30/01/1717:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα30/01/1719:30ΖΙΩΓΑ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-4
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη01/02/1719:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Τετάρτη22/02/1715:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΡΤΖΟΣ Α.3-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο04/02/1715:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΕΡΤΖΟΣ Α.2-0
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο04/02/1715:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή05/02/1712:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.6-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/1713:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή05/02/1715:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-2
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα06/02/1719:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.3-6
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη21/02/1717:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο11/02/1715:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-5
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΖΙΩΓΑ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή12/02/1715:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/02/1717:15ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.6-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα13/02/1719:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/02/1717:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/02/1719:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο18/02/1715:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο18/02/1715:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/02/1719:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-8
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή19/02/1712:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/02/1713:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή19/02/1715:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Τετάρτη15/03/1716:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/02/1711:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ.4-0
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή26/02/1711:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.2-2
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/02/1713:00ΝΕΟΣ Κ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή26/02/1713:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή26/02/1715:30ΖΙΩΓΑ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.4-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα27/02/1719:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη01/03/1719:30ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.7-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/03/1713:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.5-3
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή05/03/1713:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή05/03/1716:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.0-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή05/03/1716:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-3
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή05/03/1716:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/03/1719:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.1-5
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα06/03/1719:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-6


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο11/03/1716:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/03/1719:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.2-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή12/03/1713:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-1
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή12/03/1716:30ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.3-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή12/03/1716:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα13/03/1717:15ΖΙΩΓΑ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα13/03/1719:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο18/03/1716:45ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/03/1719:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/03/1711:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-4
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή19/03/1713:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.0-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή19/03/1716:45ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Κ.3-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/03/1719:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα20/03/1719:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/03/1717:15ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/03/1719:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή26/03/1717:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή26/03/1717:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή26/03/1717:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.6-1
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.6-0
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη29/03/1717:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο01/04/1717:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/04/1719:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/04/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-4
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/04/1715:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-2
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή02/04/1717:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.3-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΜΗΛΕΑΣ Κυριακή02/04/1717:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.2-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Δευτέρα03/04/1717:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο08/04/1717:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο08/04/1717:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-5
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/04/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α.0-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή09/04/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.0-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή09/04/1717:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.1-8
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή09/04/1717:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.4-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη26/04/1717:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο22/04/1717:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/04/1717:15ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.7-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή23/04/1717:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-3
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή23/04/1717:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.7-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή23/04/1717:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή23/04/1717:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-4
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/04/1717:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.3-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο29/04/1717:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο29/04/1717:45ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.3-5
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή30/04/1717:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.5-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή30/04/1717:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-7
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή30/04/1717:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα01/05/1717:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα01/05/1719:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-2