Δωδώνη
Γκλινάβος
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17

Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο24/09/1617:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-7
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο24/09/1617:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο24/09/1617:00ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή25/09/1617:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή25/09/1617:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.3-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/09/1617:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.4-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΖΙΤΣΑΣ Κυριακή25/09/1617:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-0
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΖΙΤΣΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.5-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή02/10/1612:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Β.0-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/10/1616:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΑΚΡΗΣ Κ.2-2
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή02/10/1616:30ΡΑΠΤΗ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-5
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή02/10/1616:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή02/10/1616:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο08/10/1616:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.4-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο08/10/1616:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή09/10/1612:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή09/10/1612:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-2
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή09/10/1613:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/10/1616:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Παρασκευή14/10/1621:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο15/10/1615:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-4
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο15/10/1615:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΑΒΟΣ Π.0-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο15/10/1615:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή23/10/1615:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή23/10/1615:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή23/10/1615:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο29/10/1615:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Κ.5-0
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο29/10/1615:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο29/10/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο29/10/1615:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α.3-2
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/10/1612:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-1
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή30/10/1612:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.7-4
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή30/10/1612:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΖΙΤΣΑΣ Σάββατο05/11/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.4-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο05/11/1615:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ.4-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο05/11/1615:30ΝΕΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-4
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή06/11/1612:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή06/11/1612:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/11/1612:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/11/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο12/11/1615:00ΖΙΩΓΑ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο12/11/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-4
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή13/11/1612:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-5
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή13/11/1612:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-3
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή13/11/1612:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-0
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή13/11/1615:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο19/11/1615:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Κ.2-3
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-6
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο19/11/1615:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.7-3
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή20/11/1612:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-1
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή20/11/1613:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.8-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.3-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ.8-1
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο26/11/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-7
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή27/11/1612:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή27/11/1612:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή27/11/1612:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-3
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή27/11/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/12/1615:00ΖΙΩΓΑ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.2-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο03/12/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή04/12/1612:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.3-4
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή04/12/1612:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-3
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή04/12/1612:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/12/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο10/12/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-6
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΖΙΤΣΑΣ Σάββατο10/12/1615:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΟΣΗΣ Β.7-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή11/12/1612:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή11/12/1612:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.4-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή11/12/1615:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-1
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη18/01/1716:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.5-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-0
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/12/1612:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.2-3
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή18/12/1613:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.2-4
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή18/12/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-0
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή18/12/1615:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/01/1715:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-3
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο21/01/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ.0-7
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο21/01/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο21/01/1715:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΗΛΙΑ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-4
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή22/01/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΕΡΤΖΟΣ Α.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο28/01/1715:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.2-0
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο28/01/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο28/01/1715:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Κ.2-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο28/01/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή29/01/1712:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-3
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή29/01/1713:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΗΛΙΑ Ε., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.2-3
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/02/1715:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.3-5
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή05/02/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-2
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή05/02/1712:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.0-0
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή05/02/1715:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.6-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή05/02/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.4-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή05/02/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.2-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/02/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Κ.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο11/02/1715:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή12/02/1712:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-1
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή12/02/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή12/02/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.4-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΖΙΤΣΑΣ Κυριακή12/02/1715:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.7-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο18/02/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/02/1712:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-3
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/02/1712:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-0
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή19/02/1712:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-2
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή19/02/1715:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.1-7
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή19/02/1715:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-1
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Τετάρτη01/03/1716:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο25/02/1715:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο25/02/1715:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή26/02/1713:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή26/02/1713:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/02/1713:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΖΙΤΣΑΣ Κυριακή26/02/1715:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-7
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή26/02/1715:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.3-8


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο04/03/1716:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο04/03/1716:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-3
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή05/03/1712:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή05/03/1713:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-7
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/03/1713:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-1
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή05/03/1713:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-3
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή05/03/1716:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.6-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/03/1716:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο11/03/1716:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-4
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή12/03/1713:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-3
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΖΙΤΣΑΣ Κυριακή12/03/1713:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/03/1713:30ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΑΚΡΗΣ Κ.1-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή12/03/1713:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.3-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή12/03/1716:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.3-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο18/03/1716:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο18/03/1716:45ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΕΡΤΖΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο18/03/1716:45ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-1
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή19/03/1713:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή19/03/1716:45ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-2
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή19/03/1716:45ΖΙΩΓΑ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.1-3
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/03/1716:45ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο25/03/1717:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.1-7
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο25/03/1717:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο25/03/1717:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.6-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο25/03/1717:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο25/03/1717:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.2-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή26/03/1717:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-2
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή26/03/1717:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.7-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο01/04/1717:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.4-3
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο01/04/1717:00ΖΙΩΓΑ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή02/04/1713:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/04/1717:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-2
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΖΙΤΣΑΣ Κυριακή02/04/1717:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή02/04/1717:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.1-3
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή02/04/1717:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο08/04/1717:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-3
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο08/04/1717:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.2-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο08/04/1717:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.5-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή09/04/1717:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή09/04/1717:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-3
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή09/04/1717:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-7
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή09/04/1717:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο22/04/1717:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο22/04/1717:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-2
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΖΙΤΣΑΣ Σάββατο22/04/1717:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο22/04/1717:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-6
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή23/04/1713:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή23/04/1717:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Κ.4-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή23/04/1717:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.3-0 α.α.


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο29/04/1717:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο29/04/1717:00
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο29/04/1717:00
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο29/04/1717:00
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή30/04/1716:30
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή30/04/1716:30
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή30/04/1717:00