Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Hall of brands
Γκλινάβος
Lexis Edu
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κατηγορια Νεων 2015-16

<< ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 2015-16
ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 2015-16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/10/1509:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο10/10/1510:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/10/1511:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή11/10/1511:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή11/10/1511:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-12
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/10/1510:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.4-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο17/10/1511:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.1-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/10/1509:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.9-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή18/10/1510:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.2-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/10/1511:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Ι.8-0
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/10/1509:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο24/10/1510:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο24/10/1510:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο24/10/1511:30ΖΙΩΓΑ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/10/1512:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.7-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/10/1509:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο31/10/1510:00ΓΩΓΟΥ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/10/1511:00ΖΙΩΓΑ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο31/10/1511:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.5-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο31/10/1513:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Ρεπό: Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο07/11/1510:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο07/11/1510:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο07/11/1511:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-2
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή08/11/1511:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-5
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Πέμπτη12/11/1515:45ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-0
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο14/11/1510:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο14/11/1510:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-7
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/11/1513:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/11/1513:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη09/12/1515:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/11/1511:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/11/1511:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.0-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο21/11/1511:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.7-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο21/11/1511:00ΓΩΓΟΥ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/11/1512:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.6-4
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/11/1509:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή29/11/1511:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-11
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/11/1512:30ΖΙΩΓΑ Α., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη09/12/1515:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Τετάρτη09/12/1515:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-3
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο05/12/1510:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/12/1513:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.6-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή06/12/1510:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.3-0 α.α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή06/12/1511:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη16/12/1515:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/12/1509:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο12/12/1512:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή13/12/1511:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-14
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή13/12/1511:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-8
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή13/12/1511:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 20093-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/01/1611:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.6-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο09/01/1611:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/01/1611:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.7-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή10/01/1611:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 20093-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο23/01/1612:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.6-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο23/01/1612:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/01/1613:00ΓΩΓΟΥ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.5-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο20/02/1611:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΩΓΑ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ0-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/01/1611:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο30/01/1611:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή31/01/1611:00ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.1-9
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/02/1616:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-1
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/02/1609:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο06/02/1612:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/02/1613:00ΓΩΓΟΥ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.1-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή07/02/1611:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-8
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή07/02/1612:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΝΕΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α.6-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ0-3 α.α.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/02/1613:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/02/1611:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-4
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο20/02/1611:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο20/02/1611:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-1
Ρεπό: Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 20093-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή28/02/1612:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη01/03/1616:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη02/03/1616:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-4
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη02/03/1616:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε.1-0
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 20093-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/03/1609:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή06/03/1610:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή06/03/1611:00ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-5
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Πέμπτη10/03/1616:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.3-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο19/03/1611:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/03/1611:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο19/03/1612:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.5-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/03/1609:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 20093-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο26/03/1610:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.9-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο26/03/1611:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο26/03/1611:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/03/1611:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-6
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ0-3 α.α.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/04/1611:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/04/1611:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τρίτη05/04/1616:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-9
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο23/04/1611:00ΓΩΓΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 20093-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/04/1610:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.11-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/04/1610:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.0-6
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο23/04/1611:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Παρασκευή06/05/1617:00ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.3-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Πέμπτη14/04/1616:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.9-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο16/04/1611:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη27/04/1616:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη27/04/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ