Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Μπαράτσας
Hall of brands
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ Κατηγορια Β ομιλος 2015-16


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/10/1512:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή11/10/1512:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.6-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/10/1515:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα12/10/1518:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΜΠΕΛΙΑΣΤετάρτη21/10/1516:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-0
Ρεπό: Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο17/10/1515:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.2-0
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/10/1519:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-7
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή18/10/1512:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.4-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή18/10/1515:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή18/10/1515:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-1
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο24/10/1515:00ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/10/1519:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.2-0
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/10/1513:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/10/1515:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΗΛΙΑ Ε.3-0
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή25/10/1515:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.0-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή01/11/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-1
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/11/1519:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-7
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα02/11/1519:45ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.4-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη04/11/1517:15ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
Ρεπό: ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή08/11/1511:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.0-5
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή08/11/1515:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.3-0
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-1
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή08/11/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη11/11/1518:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή15/11/1512:45ΨΑΡΡΑΣ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΑΡΡΑ Χ.2-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-5
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/11/1515:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΩΓΟΥ Α.0-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/11/1519:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-2
Ρεπό: Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο21/11/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.3-0
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΝΗΛΙΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο21/11/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή22/11/1512:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο28/11/1515:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΚΑΡΡΑ Χ.6-0
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή29/11/1512:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΡΡΑ Χ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/11/1513:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/11/1519:30ΖΙΩΓΑ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/12/1517:15ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-3
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή06/12/1512:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.4-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/12/1513:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.3-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.2-0
Ρεπό: Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΗΛΙΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.4-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή13/12/1511:45ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή13/12/1512:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή13/12/1512:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-0
Ρεπό: Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο19/12/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-5
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/12/1517:15ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-5
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα21/12/1517:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα21/12/1519:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-0
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο09/01/1615:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-0
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο09/01/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-7
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή10/01/1613:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΡΑ Χ.0-4
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-0
Ρεπό: Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΚΡΥΦΟΒΟΥ Σάββατο23/01/1615:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.3-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο23/01/1615:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-2
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή24/01/1615:00ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα25/01/1619:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.4-0
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΝΗΛΙΟΥ Τετάρτη02/03/1616:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή31/01/1611:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.4-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/01/1613:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ.1-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή31/01/1615:00ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-0
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα01/02/1619:15ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη03/02/1617:15ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-3
Ρεπό: ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο06/02/1615:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο06/02/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-3
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή07/02/1611:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΩΓΟΥ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-1
Ρεπό: ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.3-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή14/02/1611:30ΖΙΩΓΑ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.5-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/02/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-0
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα15/02/1617:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.3-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο20/02/1615:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-5
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΓΩΓΟΥ Α.5-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή21/02/1615:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.0-4
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΚΑΡΡΑ Χ.5-0
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή21/02/1615:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-1
Ρεπό: Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/02/1619:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή28/02/1612:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.4-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή28/02/1615:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα29/02/1617:15ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-6
Ρεπό: ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/03/1612:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή06/03/1612:30ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-3
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή06/03/1612:30ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή06/03/1615:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-0
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη08/03/1619:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-5
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή13/03/1613:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.3-1
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή13/03/1613:00ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΩΓΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-5
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή13/03/1616:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα14/03/1619:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη16/03/1619:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
Ρεπό: Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή20/03/1613:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή20/03/1616:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0 α.α.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα21/03/1617:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα21/03/1619:15ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-4
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη30/03/1617:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.5-1
Ρεπό: Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/03/1613:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΡΑ Χ.7-0
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή27/03/1613:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή27/03/1613:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή27/03/1613:00ΓΩΓΟΥ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Χ.2-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή27/03/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.5-4
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ