Lexis Edu
Γκλινάβος
Hall of brands
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορια Β ομιλος


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/09/1516:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-5
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο12/09/1516:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Σάββατο12/09/1516:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/09/1518:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή13/09/1516:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/09/1516:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή13/09/1516:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή13/09/1516:30ΖΙΩΓΑ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή13/09/1516:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/09/1516:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο26/09/1516:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΡΑΠΤΗ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/09/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή27/09/1516:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή27/09/1516:30ΖΙΩΓΑ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή27/09/1516:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΗΛΙΑ Ε.2-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή27/09/1516:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/09/1519:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο03/10/1516:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.6-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο03/10/1516:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Σάββατο03/10/1516:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/10/1516:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/10/1518:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/10/1515:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή04/10/1516:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/10/1516:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή04/10/1516:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/10/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-2
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Σάββατο10/10/1516:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/10/1517:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή11/10/1516:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή11/10/1516:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-5
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/10/1519:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη14/10/1518:15ΝΕΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο17/10/1515:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΨΑΡΡΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.3-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο17/10/1515:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο17/10/1515:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/10/1517:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.4-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/10/1515:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή18/10/1515:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/10/1515:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.4-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή18/10/1515:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή18/10/1515:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.5-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/10/1517:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή25/10/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΩΓΟΥ Α.0-0
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-3 α.α.
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή25/10/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-4
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή25/10/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΙΚΑΣ Χ.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή25/10/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/10/1517:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/10/1519:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα26/10/1518:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο31/10/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή01/11/1512:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-7
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/11/1513:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.1-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή01/11/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α.1-4
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή01/11/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα02/11/1517:30ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.2-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Σάββατο07/11/1515:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.1-5
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο07/11/1515:00ΖΙΩΓΑ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.5-4
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Σάββατο07/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/11/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/11/1519:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.4-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/11/1517:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι.1-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη18/11/1515:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο14/11/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.4-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο14/11/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/11/1519:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή15/11/1512:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή15/11/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή15/11/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή15/11/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.0-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/11/1517:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-4
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα16/11/1517:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΡΑΠΤΗ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.7-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-1
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.3-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή22/11/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΚΑΡΡΑ Χ.5-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή22/11/1515:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή22/11/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή22/11/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.3-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή22/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο28/11/1515:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-4
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή29/11/1515:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-7
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή29/11/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.0-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/11/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΝΙΚΑΣ Χ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή29/11/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.5-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/11/1517:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα30/11/1519:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο05/12/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο05/12/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.4-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/12/1519:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή06/12/1511:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-4
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/12/1515:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή06/12/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή06/12/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/12/1519:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/12/1519:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/12/1513:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή13/12/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.0-3
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή13/12/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή13/12/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.4-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή13/12/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή13/12/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/12/1519:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο19/12/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο19/12/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο19/12/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/12/1519:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή20/12/1511:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή20/12/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή20/12/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/12/1519:30ΖΙΩΓΑ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/01/1617:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή10/01/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κυριακή10/01/1615:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή10/01/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-4
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή10/01/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/01/1615:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή10/01/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή10/01/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/01/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.5-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή24/01/1611:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή24/01/1615:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή24/01/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-9
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/01/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή24/01/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/01/1619:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα25/01/1617:15ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.2-5
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη27/01/1615:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΡΑΠΤΗ Α.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/01/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.2-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή31/01/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή31/01/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-0 α.α.
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή31/01/1615:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/01/1617:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/02/1619:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή07/02/1611:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή07/02/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή07/02/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/02/1615:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.6-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα08/02/1617:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/02/1617:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή14/02/1612:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή14/02/1615:003-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή14/02/1615:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/02/1617:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-5
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη24/02/1615:45ΝΤΑΡΑΣ Β., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Τετάρτη24/02/1615:45ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.5-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο20/02/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/02/1617:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΕΟΣ Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή21/02/1612:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/02/1613:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή21/02/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή21/02/1615:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/02/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-3
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή21/02/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-3
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή21/02/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/02/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο27/02/1615:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/02/1617:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-5
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή28/02/1612:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή28/02/1615:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.1-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή28/02/1615:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.3-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή28/02/1615:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα29/02/1619:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/03/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/03/1613:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή06/03/1615:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή06/03/1615:45ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-3
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/03/1615:45ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κυριακή06/03/1615:45ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/03/1617:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ.2-5
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/03/1619:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Τετάρτη23/03/1616:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο12/03/1616:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/03/1619:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.3-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή13/03/1612:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΡΑΠΤΗ Α.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/03/1616:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/03/1617:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα14/03/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη16/03/1616:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Τετάρτη23/03/1616:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη30/03/1617:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο19/03/1616:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.1-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/03/1617:15ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/03/1619:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-2
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή20/03/1613:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή20/03/1613:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.6-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή20/03/1616:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.5-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή20/03/1616:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή20/03/1616:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/03/1617:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/03/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο26/03/1616:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/03/1617:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-5
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/03/1619:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.0-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή27/03/1613:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή27/03/1616:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή27/03/1616:45ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή27/03/1616:45ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη06/04/1617:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο02/04/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.3-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο02/04/1617:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-3
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο02/04/1617:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΤΑΡΑΣ Β.0-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/04/1617:15ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/04/1619:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-3
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή03/04/1617:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή03/04/1617:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/04/1617:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/04/1619:30ΝΕΟΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.7-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/04/1615:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε.1-6
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/04/1619:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή10/04/1613:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/04/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή10/04/1617:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή10/04/1617:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή10/04/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή10/04/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/04/1619:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-8


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη13/04/1616:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.9-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Τετάρτη13/04/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη13/04/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΣ Β.2-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Τετάρτη13/04/1617:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη13/04/1617:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη13/04/1617:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη13/04/1617:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη13/04/1618:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ.10-2
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη13/04/1620:10ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-4


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/04/1615:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο16/04/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/04/1617:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/04/1619:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.2-3
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή17/04/1617:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-1
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή17/04/1617:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή17/04/1617:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή17/04/1617:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.5-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/04/1619:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο23/04/1617:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/04/1619:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή24/04/1612:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΑΡΡΑ Χ.4-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/04/1615:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.8-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή24/04/1617:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/04/1617:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή24/04/1617:15ΖΙΩΓΑ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.1-4
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή24/04/1617:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ.3-6
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/04/1617:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗ Α.2-4


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο07/05/1617:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α.0-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/05/1617:15ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΩΓΑ Α.1-8
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/05/1619:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.6-4
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/05/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή08/05/1617:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΙΚΑΣ Χ.0-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή08/05/1617:15ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-5
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή08/05/1617:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή08/05/1617:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή08/05/1617:15ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/05/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-8
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο14/05/1617:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/05/1619:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/05/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή15/05/1617:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή15/05/1617:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή15/05/1617:30ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή15/05/1617:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/05/1619:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-5


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/05/1617:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο21/05/1617:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/05/1619:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.6-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/05/1617:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή22/05/1617:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α., ΗΛΙΑ Ε.3-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή22/05/1617:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-5
Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή22/05/1617:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή22/05/1617:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/05/1619:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-2


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο28/05/1617:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/05/1617:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.3-3
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο28/05/1617:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/05/1619:40ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.0-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/05/1615:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΩΓΟΥ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-5
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή29/05/1617:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.1-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.5-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή29/05/1617:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/05/1619:40ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-2