Παπαμάνος
Δωδώνη
Μπαράτσας
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α Κατηγορια


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/09/1517:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο05/09/1517:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο05/09/1517:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο05/09/1517:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο05/09/1517:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή06/09/1517:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή06/09/1517:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή06/09/1517:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/09/1517:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο12/09/1516:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-2
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο12/09/1516:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο12/09/1516:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο12/09/1516:30ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο12/09/1516:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο12/09/1516:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή13/09/1516:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή13/09/1516:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.2-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/09/1518:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη16/09/1517:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη16/09/1517:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη16/09/1517:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη16/09/1517:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη16/09/1517:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη16/09/1517:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη16/09/1518:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Πέμπτη17/09/1517:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη17/09/1518:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο26/09/1516:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο26/09/1516:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.4-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/09/1516:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο26/09/1516:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο26/09/1516:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-4
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή27/09/1516:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή27/09/1516:30ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή27/09/1516:30ΝΕΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.5-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/09/1517:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/10/1516:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-2
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο03/10/1516:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο03/10/1516:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/10/1517:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή04/10/1516:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/10/1516:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή04/10/1516:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/10/1516:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-5
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/10/1516:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο10/10/1516:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/10/1516:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-4
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο10/10/1516:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο10/10/1516:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο10/10/1516:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή11/10/1516:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-6
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/10/1517:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-3
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη21/10/1518:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΥΑΣ Τετάρτη14/10/1516:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη14/10/1516:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-3
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη14/10/1516:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη14/10/1516:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη14/10/1516:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη14/10/1516:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.4-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη14/10/1516:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη14/10/1516:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη14/10/1516:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο17/10/1515:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.0-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο17/10/1515:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο17/10/1515:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο17/10/1515:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο17/10/1515:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/10/1515:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-3
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή18/10/1515:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή18/10/1515:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/10/1517:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο24/10/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο24/10/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.3-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο24/10/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-5
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο24/10/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο24/10/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή25/10/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή25/10/1515:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή25/10/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο31/10/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο31/10/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο31/10/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/10/1517:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή01/11/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ.4-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή01/11/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή01/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/11/1517:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο07/11/1514:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΡΑΠΤΗ Α.0-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο07/11/1514:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο07/11/1514:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.2-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο07/11/1514:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο07/11/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο07/11/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.1-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο07/11/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο07/11/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο07/11/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο14/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.4-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο14/11/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/11/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-4
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή15/11/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή15/11/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή15/11/1515:00ΤΖΙΑΚΟΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή15/11/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα16/11/1519:40ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/11/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο21/11/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο21/11/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο21/11/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο21/11/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή22/11/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή22/11/1515:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο28/11/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο28/11/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο28/11/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο28/11/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/11/1519:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.4-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή29/11/1515:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή29/11/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή29/11/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα30/11/1517:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο05/12/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο05/12/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο05/12/1515:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο05/12/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο05/12/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.4-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή06/12/1515:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/12/1517:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΡΑΠΤΗ Α.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/12/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.2-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο12/12/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο12/12/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο12/12/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο12/12/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή13/12/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή13/12/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΡΥΑΣ Κυριακή13/12/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα14/12/1517:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.5-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο19/12/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο19/12/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο19/12/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο19/12/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο19/12/1515:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο19/12/1517:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή20/12/1512:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.3-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/12/1517:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο09/01/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.6-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο09/01/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο09/01/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.6-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/01/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή10/01/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή10/01/1615:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.1-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή10/01/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή10/01/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/01/1617:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο23/01/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-5
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο23/01/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο23/01/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.7-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/01/1617:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή24/01/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή24/01/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗ Α.0-5
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΖΙΩΓΑ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/01/1617:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-5


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.3-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο30/01/1615:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο30/01/1615:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/01/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή31/01/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή31/01/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/02/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο06/02/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο06/02/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.4-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/02/1617:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή07/02/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΡΑΠΤΗ Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/02/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή07/02/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-3
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/02/1619:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΕΟΣ Κ.1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο13/02/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο13/02/1615:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο13/02/1615:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή14/02/1611:30ΝΕΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή14/02/1612:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Τετάρτη24/02/1615:45ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.0-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη24/02/1615:45ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο20/02/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-3
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο20/02/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗ Α.3-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/02/1615:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο20/02/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή21/02/1615:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/02/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.3-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή21/02/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.2-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/02/1617:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο27/02/1615:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο27/02/1615:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.7-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο27/02/1615:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο27/02/1615:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο27/02/1615:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή28/02/1615:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή28/02/1615:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/02/1617:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο05/03/1615:45ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΥΑΣ Σάββατο05/03/1615:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο05/03/1615:45ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-3
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο05/03/1615:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.5-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/03/1617:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/03/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή06/03/1615:45ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή06/03/1615:45ΘΑΝΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή06/03/1615:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/03/1615:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο12/03/1615:45ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο12/03/1615:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.4-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο12/03/1615:45ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο12/03/1615:45ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο12/03/1615:45ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή13/03/1612:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/03/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-3
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/03/1615:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-6


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη16/03/1615:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη16/03/1616:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ.3-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη16/03/1616:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη16/03/1616:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.2-4
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη16/03/1616:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη16/03/1616:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.3-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη16/03/1616:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη16/03/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΥΑΣ Τετάρτη23/03/1616:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/03/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο19/03/1616:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο19/03/1616:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.5-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/03/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή20/03/1616:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.5-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή20/03/1616:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή20/03/1616:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη23/03/1616:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη23/03/1616:45ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.0-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο26/03/1616:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/03/1616:45ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-5
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο26/03/1616:45ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο26/03/1616:45ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-3
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο26/03/1616:45ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-4
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο26/03/1616:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή27/03/1613:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή27/03/1616:45ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή27/03/1616:45ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο02/04/1617:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο02/04/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο02/04/1617:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/04/1613:00ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.6-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/04/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.6-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή03/04/1617:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή03/04/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή03/04/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.2-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/04/1617:15ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη06/04/1617:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη06/04/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη06/04/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη06/04/1617:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Τετάρτη06/04/1617:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη06/04/1617:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη06/04/1617:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΡΥΑΣ Τετάρτη06/04/1617:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη06/04/1617:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.5-2


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο09/04/1617:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗ Α.0-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο09/04/1617:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο09/04/1617:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/04/1617:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο09/04/1617:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΕΟΣ Κ.6-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο09/04/1617:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-4
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο09/04/1617:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/04/1617:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή10/04/1617:15ΖΙΩΓΑ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.3-1


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:15ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο16/04/1617:15ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο16/04/1617:15ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΖΙΩΓΑ Α.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:15ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή17/04/1617:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή17/04/1617:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/04/1617:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή17/04/1617:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.4-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή17/04/1617:15ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-0


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο23/04/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο23/04/1615:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ.2-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο23/04/1617:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο23/04/1617:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-3
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο23/04/1617:15ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο23/04/1617:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/04/1617:15ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή24/04/1617:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή24/04/1617:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-0