Παπαμάνος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Lexis Edu
Δωδώνη
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο16/09/2317:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΣΙΑΣ Α.7-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο16/09/2317:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0 (πεν: 3-0)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο16/09/2317:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΗΛΙΑ Ε.2-5
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή17/09/2316:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΣ Κ.7-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή17/09/2316:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-1 (πεν: 4-2)
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/09/2317:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή17/09/2317:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΖΙΜΑ Μ.0-0 (πεν: 4-2)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/09/2317:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή17/09/2317:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.0-0 (πεν: 2-4)
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή17/09/2317:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή17/09/2317:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.4-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη20/09/2317:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-0 (πεν: 4-5)
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη27/09/2300:000-3 α.α.


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη11/10/2316:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΟΣΗΣ Λ.4-1
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη11/10/2316:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-4
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΤετάρτη11/10/2316:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-4
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη11/10/2316:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη11/10/2316:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΙΧΑΣ Σ.4-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη11/10/2316:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.4-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη11/10/2316:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0 (πεν: 5-6)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη11/10/2316:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη11/10/2316:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη11/10/2316:45ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.8-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο14/10/2316:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.3-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο14/10/2317:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-4
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο14/10/2317:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο14/10/2317:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.5-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/10/2318:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-5


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη18/10/2319:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη08/11/2315:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη08/11/2315:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΤετάρτη08/11/2315:15ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-0 (πεν: 3-1)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη08/11/2315:15ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη08/11/2315:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη08/11/2316:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/11/2316:00, ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΤετάρτη06/12/2314:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη06/12/2314:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-0 (πεν: 2-4)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη06/12/2318:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη13/12/2316:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη13/03/2415:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη20/03/2416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.2-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣΤετάρτη17/04/2418:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.5-2