Hall of brands
Παπαμάνος
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2022-23


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/11/2217:15ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-6
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή13/11/2212:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.3-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή13/11/2212:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.1-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή13/11/2212:00ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/11/2218:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή20/11/2212:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή20/11/2212:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΩΓΟΥ Α.3-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/11/2212:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/11/2212:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-0
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή27/11/2211:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή27/11/2211:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.6-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή27/11/2211:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-3
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/11/2217:15ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή04/12/2211:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΩΓΟΥ Α.4-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/12/2211:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή04/12/2211:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/2211:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ, Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή18/12/2211:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή18/12/2211:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή18/12/2211:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/12/2219:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-8
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή08/01/2311:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/01/2311:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-4
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή08/01/2311:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.4-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/01/2315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/01/2310:45ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή15/01/2311:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή15/01/2311:30ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.3-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή15/01/2315:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-3
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή22/01/2311:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.1-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή22/01/2311:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/01/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-5
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα06/02/2318:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή29/01/2311:45ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή29/01/2311:45ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-4
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/01/2312:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-4
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/2312:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-3
Ρεπό: ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ, Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή05/02/2312:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή05/02/2312:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-4
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/2312:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-4
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/2319:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-1
Ρεπό: Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/02/2319:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/02/2312:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.4-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή12/02/2312:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.5-6
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/02/2312:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή19/02/2315:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.4-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/03/2312:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.5-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή05/03/2312:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ.6-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή05/03/2312:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/03/2318:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΣ Σ.1-9


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή12/03/2312:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή12/03/2312:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-3
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή12/03/2312:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/03/2318:15ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-4
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή19/03/2312:15ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή19/03/2312:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-4
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/03/2312:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα20/03/2318:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-8
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/03/2312:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-3
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή26/03/2312:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή26/03/2316:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.4-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/03/2319:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ, Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚυριακή02/04/2300:003-0 α.α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή02/04/2312:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-4
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/04/2312:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-6
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή02/04/2313:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΗΛΙΑ Ε.0-2
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-0 α.α.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή09/04/2312:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή09/04/2312:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή09/04/2317:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚυριακή23/04/2300:003-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή23/04/2312:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/04/2313:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/04/2319:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-3
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/04/2312:00ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.1-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή30/04/2312:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.8-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή30/04/2312:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε.1-7
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή30/04/2313:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-4
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚυριακή07/05/2300:003-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/05/2312:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή07/05/2312:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή07/05/2312:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.6-2
Ρεπό: ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ, Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη10/05/2319:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΕΟΣ Κ.1-3
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚυριακή14/05/2300:000-3 α.α.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή14/05/2312:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/05/2312:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-3
Ρεπό: Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή14/05/2313:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.5-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/05/2312:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-4
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή28/05/2312:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή28/05/2312:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΖΙΜΑ Μ.5-1
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020