Hall of brands
Lexis Edu
Δωδώνη
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2022-23


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/10/2216:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α.4-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο29/10/2216:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.5-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο29/10/2216:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.0-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο29/10/2216:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΡΟΣΟΣ Ε.0-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή30/10/2215:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/10/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή30/10/2215:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.2-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή30/10/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.4-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή30/10/2215:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ.0-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή30/10/2218:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη23/11/2216:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.3-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη23/11/2216:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-6
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη23/11/2218:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη30/11/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη30/11/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1 (πεν: 4-1)
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη30/11/2215:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.3-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη30/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-6
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Τετάρτη30/11/2215:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-2 (πεν: 8-7)
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη30/11/2215:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη30/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-7
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη30/11/2217:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.2-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη07/12/2215:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη07/12/2215:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/12/2215:45
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/12/2218:00