Παπαμάνος
Γκλινάβος
Δωδώνη
Hall of brands
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22

Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/09/2116:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο25/09/2117:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο25/09/2117:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/09/2116:45ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή26/09/2117:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ.1-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/09/2117:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/10/2117:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/10/2117:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/10/2117:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.0-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή03/10/2117:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.5-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή03/10/2117:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΩΓΟΥ Α.1-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/10/2117:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΖΙΜΑ Μ.4-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο09/10/2116:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΙΚΑΣ Χ.3-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο09/10/2116:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.4-7
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/10/2118:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.5-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/10/2113:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/10/2116:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.1-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή10/10/2116:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.1-2
Ρεπό: Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/10/2116:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε.6-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο16/10/2116:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.2-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/10/2116:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.6-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή17/10/2116:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή17/10/2116:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/10/2118:15ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/10/2116:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.5-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΡΥΑΣ Σάββατο23/10/2116:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/10/2116:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ.3-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή24/10/2116:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/10/2117:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο30/10/2116:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.1-5
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή31/10/2115:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή31/10/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/10/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.5-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή31/10/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο06/11/2115:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΛΟΣΚΑΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/11/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή07/11/2115:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-6
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή07/11/2115:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.2-4
Ρεπό: Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο13/11/2115:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/11/2115:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο13/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΛΟΣΚΑΣ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.4-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/11/2117:15ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/11/2115:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
Ρεπό: Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο20/11/2115:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή21/11/2115:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-4
Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο27/11/2115:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΩΓΟΥ Α.1-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο27/11/2115:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΡΥΑΣ Κυριακή28/11/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/11/2117:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-2
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/12/2115:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.4-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣEPIRUS SPORTΚυριακή05/12/2115:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α.2-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/12/2115:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.1-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή05/12/2115:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/12/2119:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-5
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ0-3 α.α.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΡΥΑΣ Κυριακή19/12/2115:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.4-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή19/12/2115:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.2-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή19/12/2115:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3 α.α.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.EPIRUS SPORTΚυριακή19/12/2116:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΖΙΜΑ Μ.0-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/01/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο22/01/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/01/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή23/01/2215:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή23/01/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.7-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή23/01/2215:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΣΙΑΣ Α.3-0
Ρεπό: Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ 0-3 α.α.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο29/01/2215:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.7-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΡΥΑΣ Σάββατο29/01/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α.3-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο29/01/2215:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.1-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή30/01/2215:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-3
Ρεπό: Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 3-0 α.α.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/02/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.0-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο05/02/2215:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-6
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή06/02/2215:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΩΓΟΥ Α.2-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/02/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.2-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ0-3 α.α.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/02/2215:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Μ.1-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο12/02/2215:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.3-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή13/02/2215:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΔΡΟΣΟΣ Ε.5-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή13/02/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΩΓΟΥ Α.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή13/02/2215:30ΠΑΣΙΑΣ Α., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.2-0
Ρεπό: Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.0-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/02/2215:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.3-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο19/02/2215:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/02/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή20/02/2215:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-2
Ρεπό: ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/02/2215:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.5-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/02/2217:15ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΩΓΟΥ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή27/02/2215:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.4-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή27/02/2217:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη16/03/2216:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-4
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη16/03/2216:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-4
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη16/03/2216:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη16/03/2219:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη23/03/2218:30ΝΕΟΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-3
Ρεπό: ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο12/03/2216:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/03/2218:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή13/03/2216:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/03/2217:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.6-2
Ρεπό: Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/03/2216:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-3
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή20/03/2216:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/03/2216:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή20/03/2216:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-5
Ρεπό: Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο26/03/2216:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΧΑΤΖΗΣ Κ.2-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο26/03/2216:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/03/2217:15ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑEPIRUS SPORTΚυριακή27/03/2215:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/03/2218:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.2-2
Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/04/2217:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/04/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΚυριακή03/04/2216:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή03/04/2217:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη06/04/2217:15ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ.3-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη06/04/2217:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη06/04/2217:15ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη06/04/2217:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΤΑΡΑΣ Β.5-2
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ3-0 α.α.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή10/04/2212:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή10/04/2217:15ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/04/2217:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-5
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή10/04/2217:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ0-3 α.α.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο16/04/2217:15ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.6-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/04/2217:15ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο16/04/2217:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.8-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/04/2217:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-1
Ρεπό: Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ