Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Hall of brands
Δωδώνη
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2021-22


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/09/2116:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.8-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο18/09/2117:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/09/2117:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-0 (πεν: 6-7)
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο18/09/2117:15ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο18/09/2117:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο18/09/2117:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/09/2118:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.0-7
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/09/2116:45ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή19/09/2117:15ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΩΓΟΥ Α.0-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή19/09/2117:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή19/09/2117:15ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.7-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή19/09/2117:150-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή19/09/2117:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.4-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή19/09/2117:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή19/09/2117:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.0-8
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή19/09/2117:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή19/09/2117:15ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.0-5
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/09/2117:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή19/09/2117:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.7-3
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή19/09/2117:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-10
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/09/2119:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0 (πεν: 4-3)
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη22/09/2117:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη06/10/2120:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη13/10/2116:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη13/10/2116:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-7
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη13/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΗΠΑΚΗ Β.9-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη13/10/2116:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.4-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη13/10/2116:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-3
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη13/10/2116:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-6
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη13/10/2116:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη13/10/2116:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΣΙΑΣ Α.4-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη13/10/2116:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-0 (πεν: 5-3)
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη13/10/2116:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη13/10/2116:45ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.2-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη13/10/2119:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-2 (πεν: 3-1)


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη03/11/2115:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη03/11/2115:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.6-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥEPIRUS SPORTΤετάρτη03/11/2115:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη03/11/2115:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.7-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη03/11/2115:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη03/11/2118:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη10/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη01/12/2115:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.3-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη01/12/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη01/12/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ.2-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Τετάρτη01/12/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη08/12/2114:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη08/12/2117:45ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη23/02/2216:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη23/02/2217:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΡΥΑΣ Τετάρτη16/03/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη16/03/2215:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣΤετάρτη23/03/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-1